OGŁOSZENIA PARAFIALNE I NIEDZIELA ADWENTU 02.12.2018

 1. Rozpoczynamy rekolekcje adwentowe w naszej parafii. Msze Święte rekolekcyjne w poniedziałek i wtorek o 8.00 i 18.00, nauka  dla dzieci o 17.00.  Spowiedź we wtorek od godz. 7.30, a popołudniu od 16.30.
 2. Jednym z owoców WOW prowadzonych przy naszej parafii jest powstanie nowej wspólnoty, która się spotyka w środy o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych w najbliższą środę na kolejne spotkanie.
 3. Zamierzamy utworzyć przy naszej Parafii grupę męską do zadań specjalnych. Oprócz udziału w duchowej formacji członkowie tej wspólnoty uczestniczyliby w różnych działaniach na rzecz naszej Parafii. Chętnych mężczyzn zapraszamy do ks. proboszcza.
 4. Członków Kół Żywego Różańca zapraszamy w środę o 17.00
 5. W czwartek o 18.00 spotkanie dla ministrantów.
 6. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” prof. Ryszard Legutko analizuje przyczyny rosnącej dyskryminacji chrześcijan w zachodniej cywilizacji, w „Niedzieli” o chrześcijańskiej myśli ekonomicznej w kontekście państwa opiekuńczego, w „Idziemy” x prof. Chrostowski tłumaczy, jak rozumieć najbardziej tajemniczą księgę Nowego Testamentu: Apokalipsę ?
 7. W listopadzie są jeszcze wolne intencje mszalne w dni powszednie.
 8. W piątek Święto  św. Andrzeja Apostoła.
 9. Zbliża się czas Adwentu. Codzienna  Msza Św. Roratnia z rana o 6.30 od środy. Szukamy osób, które przygotowywałyby śniadania dla dzieci po Mszy Świętej. W czasie adwentu nie będzie porannych Mszy Św. o 8.00, chyba, że była zamówiona intencja mszalna.
 10. Caritas rozpoczyna sprzedaż Świec Wigilijnego Dzieła Pomocy       Cena Świecy 20zł.
 11. Można przynosić dary do paczek świątecznych dla osób potrzebujących.
 12. W czasie Adwentu  do puszki św. Antoniego można wrzucać ofiary pieniężne na wsparcie dzieł misyjnych Ojca Piotra Benzy. Chcemy przekazać je Ojcu jako nasze podziękowanie za jego serdeczność dla nas.