Pokaz filmu „Tam gdzie mieszka BÓG”

W sobotę o godzinie 15:00 zorganizujemy pokaz filmu dla dzieci i młodzieży:

 

Recenzja :

Pierwszy na świecie film kinowy z osobistym udziałem Papieża Franciszka! „Tam, gdzie mieszka Bóg” to oparta na historiach z Biblii, dedykowana dzieciom opowieść o nadziei, wierze i odwadze. Podnosząca na duchu, zachęcająca widzów w każdym wieku do poszukiwania Boga w otaczającym świecie, a do tego przepięknie sfilmowana w malowniczych plenerach Patagonii. „Jezus szuka cię i czeka na ciebie. (…) Znajdź go. Odważ się, to zrobić” – oto przesłanie, która za pośrednictwem filmu daje dzieciom Papież Franciszek. Uroczysta premiera „Tam, gdzie mieszka Bóg” odbyła się w Watykanie i – obok pokazu „Milczenia” Martina Scorsese – była jedyną tego rodzaju projekcją filmową w Stolicy Apostolskiej w 2017 roku. Film jest wspólnym dziełem światowej sławy psycholog Gracieli Rodriguez oraz reżysera i producenta Charliego Mainardiego, autora reklam dla największych firm i marek. „’Tam, gdzie mieszka Bóg’ to film o dzieciach szukających Boga” – pisał o obrazie The Guardian.

Żywność od Caritas AW

W czwartek na dyżurze zostały wydane pierwsze paczki żywnościowe, z darów które dostaliśmy z Caritas Archidiecezji Warszawskiej.

Niektórzy z was odebrali je osobiście a osobom nie mogącym ich odebrać zostały rozwiezione przez zarząd PZC.

 

Osoby, które jeszcze takowej paczki nie otrzymały proszone są o wizytę w najbliższy czwartek o godzinie 19:00 w kościele.

 

Paczki Wigilijne

Bóg Zapłać wszystkim darczyńcom, dzięki którym paczki wypełnione towarami pierwszej potrzeby trafiły dziś do potrzebujących.

Bardzo dziękujemy dzieciom ze szkoły w Ładach za przepiękne życzenia oraz własnoręcznie wykonane ozdoby, które wprowadzą świąteczny nastrój w domach najuboższych.

 

Bardzo dziękujemy, również naszym wolontariuszom za ofiarne poświęcenie swojego czasu w dostarczanie paczek pod drzwi  podopiecznych.