Wycieczka rowerowa Caritas

Mamy zaszczyt zaprosić Was na wycieczkę organizowaną przez nasz Parafialny Zespół Caritas.

Cieszmy się razem bliskością przyrody i spędźmy aktywnie czas w sobotę!

Data: Sobota, 17.06.2023

Godzina wyjazdu: 10:00

Miejsce: Główne wejście do kościoła

Trasa wycieczki liczy około 30 kilometrów i głównie prowadzi po drogach rowerowych. Będziemy mieli okazję podziwiać piękno naszej okolicy, delektować się świeżym powietrzem i cieszyć się towarzystwem naszych współparafian.

To doskonała okazja, aby oderwać się od codziennych obowiązków i spędzić czas z rodziną, przyjaciółmi i innymi członkami naszej wspólnoty. Niezależnie od wieku czy umiejętności rowerowych, serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału.

Przygotujcie swoje rowery, zakładajcie wygodny strój i nie zapomnijcie o uśmiechu na twarzy! Czekamy na Was, aby razem stworzyć niezapomniane wspomnienia.

Zapraszamy do dołączenia do naszej wycieczki i wspólnego spędzenia radosnego dnia na ścieżkach rowerowych. Do zobaczenia pod kościołem o godzinie 10:00 w sobotę!

 

Z serdecznymi pozdrowieniami, Parafialny Zespół Caritas

P.S. Wycieczka nie odbędzie się w przypadku wystąpienia opadów deszczu.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu na numer Parafialnego Caritas

Podsumowanie roku 2022

Jako Parafialny Zespół Caritas w roku 2022 udzieliliśmy wsparcia finansowego w różnych dziedzinach, między innymi: pomoc dla uchodźców 6775zł, zakup żywności 5161zł, pomoc finansowa 3450zł, zakup węgla 800zł, badania i rehabilitacja 713zł. Łącznie w 2002 roku uzyskaliśmy kwotę 30,983zł z tego wydaliśmy 29,269zł. Pragniemy bardzo gorąco podziękować, wszystkim darczyńcom bez których nasza działalność była by niemożliwa.

Szanowni Darczyńcy Caritas,

Chciałbym przesłać Państwu najserdeczniejsze podziękowania w imieniu całej naszej parafii za Państwa wsparcie i hojność wobec organizacji Caritas.

Dzięki Państwa zaangażowaniu i dobrej woli jesteśmy w stanie pomagać potrzebującym w naszej okolicy, oferując im pomoc materialną, medyczną, edukacyjną i duchową. Wasze dary są nieocenione i sprawiają, że ludzie znajdujący się w trudnych sytuacjach mają nadzieję na lepsze jutro.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Państwa zaangażowanie i życzliwość, która sprawia, że nasza wspólnota staje się jeszcze silniejsza. Niech Bóg wynagrodzi Państwu w dobroci i zdrowiu za wszelkie dobro, jakie czynicie dla innych.

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za Państwa wsparcie i życzę wszystkiego dobrego.