Previous slide
Next slide

Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Druga Niedziela zwykła, 15.01.2023

 1. W tym tygodniu we poniedziałek, czwartek, piątek są jeszcze wolne intencje mszalne.
 2. Początek wizyt kolędowych od poniedziałku do piątku od 16.00, w soboty od 9.00. W tym tygodniu:

 

Łady:

 1. w poniedziałek (16 stycznia): ul. Ziołowa 1, ul. Za Olszyną (Łady i Podolszyn Nowy).

Falenty Nowe:

 1. w środę (18 stycznia): ul. Droga Hrabska do numeru 17, ul. Czereśniowa, ul. Jaworowska, ul. Cyraneczki
 2. w czwartek (19 stycznia): ul. Droga Hrabska, numery nieparzyste od numeru 19 do ul. Opackiego
 3. w piątek (20 stycznia): ul. Droga Hrabska, numery parzyste od numeru 4A do ul. Opackiego
 4. sobota (21 stycznia): ul. Grudzi, ul. Na Wzgórzu, ul. Wichrowe Wzgórza, ul. Chmielna, ul. Szafranowa, ul. Kwitnąca, ul. Sielska
 5. poniedziałek (23 stycznia): ul. Panoramy, ul. Osińskich, ul. Droga Hrabska 31 oraz pozostałe domy wzdłuż bocznej drogi, ul. Droga Hrabska 33 oraz pozostałe domy wzdłuż bocznej drogi
 6. środa (25 stycznia): ul. Widokowa, ul. Modrzewiowa
 7. czwartek (26 stycznia): Hrabski Park (ul. Droga Hrabska 6), Sadyba Hrabska (ul. Droga Hrabska 8), Mazovia Dom (ul. Droga Hrabska 16)

 1. Ze względu na wizytę kolędowa Msze Święte w tygodniu od poniedziałku do piątku o 8 rano. W sobotę jak wcześniej o 18.00. Kancelaria parafialna czynna po Mszach świętych porannych w dni powszednie oprócz wtorku.
 2. Bardzo dziękuję Beacie Boros, Darkowi Wietesce za wielką pomoc w ustaleniu trasy kolędowej; serdecznie również dziękuję Jackowi Szmajdzie za ofiarną posługę wożenia księdza samochodem po trasie kolędowej
 3. W czwartek o 19.00 spotkanie grupy Galilejskiej. Serdecznie zapraszamy.
 4. Zapraszamy dziś na godzinę 14.00 do kawiarenki parafialnej małżeństwa, które chciałyby dołączyć do Wspólnoty Kościoła Domowego.
 5. Dziś podczas każdej Mszy Świętej odnowienie przyrzeczeń małżeńskich. Bezpośrednio po błogosławieństwie każda para otrzyma pamiątkowe książeczki z psalmami o miłości.
 6. Dzisiaj o 16.00 Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodziców.
 7. Dziś zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania na Mszę Św. o godz. 18.00. Po Mszy Świętej spotkanie w grupach.
 8. Pod hasłem „Czyńcie dobro; szukajcie sprawiedliwości” (por. Iz 1,17) od 18 do 26 stycznia obchodzony będzie Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan
 9. Od 1 do 6 sierpnia 2023 roku odbędą się Światowe Dni Młodzieży w Portugalii, w Lizbonie. Chcemy utworzyć grupę przy naszej parafii, dlatego też zapraszamy chętną młodzież w wieku od 14 do 35 roku życia do zapisania się w zakrystii.

 

Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone