Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Previous slide
Next slide

Dwudziesta dziewiąta Niedziela zwykła, 16.10.2022

  1. W tym tygodniu w środę i czwartek są jeszcze wolne intencje mszalne. Zachęcamy do ich zamawiania, albowiem Msza Święta jest najskuteczniejszą formą modlitwy.
  2. Nabożeństwa różańcowe w niedzielę po Mszy świętej o 09:30, w dni powszednie po Mszach świętych. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci w środę i piątek po Mszy świętej o 18.00. Serdecznie zapraszamy.
  3. Wczoraj odbyło się pierwsze spotkanie grupy młodych małżeństw w ramach Wspólnoty Kościoła Domowego. Drugie spotkanie odbędzie się w sobotę 5 listopada o godzinie 10.00. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie młode małżeństwa z naszej parafii.
  4. Dziś zapraszamy na Mszę Świętą dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami na 16:00.
  5. Również dziś zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania z pierwszych klas szkół średnich wraz z rodzicami na Mszę Świętą na godzinę 11.30. Po Mszy Świętej wypełnienie ankiet oraz podział na grupy.
  6. W czwartek o 19.00 spotkanie grupy Galilejskiej. Serdecznie zapraszamy.
  7. Dziś 44 rocznica wyboru papieża św. Jana Pawła II oraz zbiórka ofiar do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Ofiarę można złożyć przy wyjściu z kościoła.
  8. W środę 19 października wspomnienie błogosławionego księdza Jerzego Popiełuszki, w sobotę natomiast 22 października wspomnienie świętego Jana Pawła II papieża.
  9. Od dzisiaj zbieramy na jednorazowe i roczne wypominki w zakrystii i przy głównym wyjściu z kościoła.

 

Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone