Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Previous slide
Next slide

Niedziela Miłosierdzia Bożego – 24 kwietnia 2022 r.

  1. Dzisiejsza Niedziela Miłosierdzia Bożego kończy Oktawę Wielkanocną. Od poniedziałku okres wielkanocny zakończony Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  2. W naszej parafii w najbliższą sobotę I Komunie Święte o godzinie 10:00 i 12:00, w niedzielę natomiast 1 maja o godzinie 13:00. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców w piątek od 15:00.
  3. Parafialny Zespół Caritas składa podziękowanie wszystkim parafianom, którzy w okresie Wielkiego Postu przynieśli do Kościoła dary w postaci produktów spożywczych i chemicznych oraz wsparli sprzedaż świec wielkanocnych. Dzięki waszej pomocy przekazaliśmy paczki dla 8 najuboż­szych rodzin z naszej para­fii i zebraliśmy tysiąc złotych, z przeznaczeniem na dalsze wsparcie rodzin z naszej parafii. W czwartek o 20.00 zapraszamy wszystkich potrzebujących na dyżur Caritas, na którym można otrzymać pomoc żywnościową, zaopatrzenie w środki higieniczne a także inne formy pomocy – w tym opiekę psychologiczną.
  4. Spotkania naszych parafialnych wspólnot według porządku tygodniowego: w poniedziałek ministrantów o godzinie 19:15, w środę Wspólnoty Galilejskiej godzinie 19:00, w czwartek ministrantów -kandydatów o godzinie 17:00, a w piątek scholii rodzinnej o 19:00. Serdecznie zapraszamy.
  5. Dzisiejsza niedziela jest ostatnią niedzielę miesiąca. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary jakie złożyliście.
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone