Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 15 Niedziela Zwykła 11.07.2021

  1. We wtorek 13 lipca Święto Matki Bożej Fatimskiej. Msza Święta w tym dniu o 18.00, a po Niej procesja z figurą Matki Bożej.  Nie będzie w tym dniu Mszy Św. o 8.00.  
  2. W odpowiedzi na pismo Wojewody Mazowieckiego Ks. Kardynał Nycz zachęca do zaszczepienia się na Covid-19 w imię miłości bliźniego. Oba pisma można przeczytać na naszej stronie internetowej.
  3.  Dyrektor Szkoły Podstawowej w Zamieniu poszukuje nauczyciela matematyki, edukacji dla bezpieczeństwa, oddziału przedszkolnego tzw. zerówki oraz pracowników obsługi: do pomocy w kuchni oraz sprzątania. Wszelkie zainteresowane osoby Pan Dyrektor serdecznie zaprasza do kontaktu ze Szkołą Podstawową w Zamieniu, ul. Waniliowa 7 w najbliższym tygodniu od poniedziałku po piątku w godz. 9-11 lub 16-18, wejście pomarańczowe po prawej stronie budynku. Można też kontaktować się drogą mailową pod adresem praca@spzamienie.edu.pl
  4.  Z uwagi na obostrzenia sanitarne na Litwie  jesteśmy zmuszeni odwołać pielgrzymkę do Sanktuarium w Ostrej Bramie. Zamiast niej proponujemy pielgrzymkę po Polsce trasą: Wrocław -Kudowa- Wambierzyce – Bardo – Trzebnica w terminie 0d 1 do  3 sierpnia (niedziela-poniedziałek- wtorek). Serdecznie zapraszamy.
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone