Previous slide
Next slide

Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

OGŁOSZENIA PARAFIALNE –22 Niedziela Zwykła   30.08.20

 

  1. We wtorek 1 września o godz. 8.00 w naszej Świątyni odbędzie się Msza Święta z okazji rozpoczęcia roku szkolnego. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców. W czasie Mszy Św. będziemy się również modlili za poległych w czasie II wojny światowej.
  2. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywali nasze dożynki parafialne. Msza Święta dożynkowa o 11.30. Serdecznie zapraszamy.
  3. Parafialny Zespół Caritas zaprasza na zebranie po przerwie wakacyjnej w niedzielę po 19.00. Przypominamy również, że ruszyły dyżury Caritas w każdy czwartek o 19.00.
  4. W nowym Domu Parafialnym miały już miejsce pierwsze spotkania różnych wspólnot. Brakuje nam jednak dużego stołu i krzeseł na 20-30 osób. Jeśli ktoś z parafian miałby taki nieużywany przez siebie stół i mógł go nam podarować – będziemy bardzo wdzięczni.
  5. W pierwszy piątek września pójdziemy do chorych wg ustalonego porządku. Spowiedź tego dnia od 17.00, a o 18.00 Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. Bardzo dziękuję Jackowi Majsterkowi przewodniczącemu Caritasu za uporządkowanie kolejnych pomieszczeń w naszym kościele i oznakowanie miejsca spowiedzi świętej wraz z sygnalizacją świetlną. Dziękuję również Grzegorzowi Bąk za wykonanie ważnych prac elektrycznych w kościele.
  7. Składam serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim osobom regularnie wpłacającym na nasze konto parafialne.
  8. Dziś dożynki gminne, o 15:00 Msza Święta w parku w Raszynie, wejście od ul. Józefa Wybickiego.
  9. Stowarzyszenie Projekt Raszyn wraz z Firmą Hetman oraz Gminną Biblioteką Publiczną w Raszynie zapraszają do udziału w rodzinnej grze terenowej „Wdzięczni bohaterom Bitwy Warszawskiej 1920 r.”, która odbywała się będzie  w przyszłą sobotę, 5 września w godz. 11.00 – 16.00 . Miejsce startu Plac Powstańców Warszawskich 1944 r. na przeciwko Urzędu Gminy. Organizatorzy zapewniają wiele atrakcji, w tym wizytę Marszałka Józefa Piłsudskiego. Serdecznie zapraszamy.
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone