Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Previous slide
Next slide

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 26 Niedziela Zwykła 20.09.20

  1. Rozpoczynają się Nabożeństwa Różańcowe. W naszej Parafii w niedziele Różaniec po Mszy Św. o 9.30. W dni powszednie po Mszy Świętej z wyjątkiem środy i piątku. W te dni zapraszamy na modlitwę różańcową o 17.00 szczególnie dzieci i oczywiście dorosłych. Po Różańcu wystawienie Najświętszego Sakramentu do Mszy Św. o 18.00. Dzieci za uczestnictwo w Nabożeństwach Różańcowych czekają nagrody.
  2. W poniedziałek o 18.00 spotkanie grupy męskiej. Zapraszamy wszystkich mężczyzn pragnących pogłębiać swoją wiarę we wspólnocie.
  3. W środę o 19.00 spotkanie grupy „Galilea”. Zapraszamy wszystkich pragnących w oparciu o Słowo Boże pogłębiać swoje życie duchowe.
  4. W pierwszy piątek miesiąca pójdziemy do chorych według ustalonego porządku. Spowiedź tego dnia od 17.00,  o 18.00 Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. W odpowiedzi na apel prezydium Episkopatu i przewodniczącego Rady KEP ds. Migracji – decyzją metropolity warszawskiego dziś w niedzielę  w kościołach zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w wyniku pożaru w obozie dla uchodźców na wyspie Lesbos. Dzisiejszy dzień  obchodzony jest w Kościele jako 106. Światowy Dzień Migrantów i Uchodźców.
  6. Za  tydzień w niedzielę taca na utrzymanie stolicy apostolskiej . Ze względu na pandemię papież Franciszek przeniósł datę zbiórki przeprowadzanej zwyczajowo w czerwcu w uroczystość św. Piotra i Pawła na październik.
  7. Pomódlmy się za nasze zmarłe parafianki: ś.p. Zofię Ciechomską i Zofię Brzezińską: wieczny odpoczynek…


Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone