Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 29 Niedziela Zwykła 18.10.20

  1. Nabożeństwa Różańcowe. w naszej Parafii: w niedziele – po Mszy Św. o 9.30. W dni powszednie po Mszy Świętej, z wyjątkiem środy i piątku. W te dni zapraszamy na modlitwę różańcową o 17.00 szczególnie dzieci i oczywiście dorosłych. Po Różańcu możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu do Mszy Św. o 18.00. Dzieci za uczestnictwo w Nabożeństwach Różańcowych czekają nagrody. Nabożeństwa Różańcowe mają nas prowadzić do Jezusa, dlatego po Różańcu będziemy praktykowali chwilę adoracji w ciszy Najświętszego Sakramentu.
  2. Dziś taca przeznaczona na misje.
  3. Dziś  o godz. 15.00  pierwsza Msza Święta dla kandydatów   do sakramentu Bierzmowania. Proszę również o przybycie rodziców. Po Mszy Świętej wypełnienie ankiety przez rodziców i kandydatów oraz podział na grupy.
  4. W poniedziałek wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki , w czwartek zaś wspomnienie św. Jana Pawła II.
  5. Dziś rozpoczynamy zbieranie na jednorazowe i roczne wypominki. Można to uczynić  w zakrystii lub przy wyjściu z kościoła.
  6. W najbliższą niedzielę taca inwestycyjna.  „Bóg zapłać” za ofiary, jakie złożycie.
  7. W najbliższą niedzielę rozpoczynamy przygotowanie dla dzieci              I-komunijnych Mszą Świętą o godz. 16.00.
  8. W poniedziałki kancelaria parafialna czynna będzie od 16.30 do 17.30.
  9. W naszej Świątyni może przebywać do 120 osób, gdyż  nasz kościół znajduje się w żółtej strefie, w której wymaga się , żeby jedna osoba przebywała na powierzchni 4 m2. Dlatego też prosimy, by zajmować miejsca wykorzystując wszystkie przestrzenie naszej Świątyni – również chór i kaplicę boczną.
  10. Pomódlmy się za naszą zmarłą parafiankę Agnieszkę Parkot. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone