Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – I Niedziela Adwentu, 29.11.2020

  1. Rozpoczynamy dziś Adwent. Msze Święte Roratnie o 7.00 od poniedziałku do soboty. W dni powszednie nie będzie Mszy Świętych o 8.00 rano, o 18.00 pozostaną.
  2. W najbliższą sobotę rozpoczynamy nasze parafialne rekolekcje adwentowe, które w tym roku przybiorą formę skróconą. W sobotę dzień pokutny: nabożeństwa pokutne i spowiedź o 8.00, 10.00 i 12.00. Rekolekcje zakończą się w najbliższą niedzielę czyli w II niedzielę adwentu, a poprowadzi je ojciec Andrzej Kowalski, redemptorysta.  Przeprowadzimy również transmisję „na żywo” Mszy Świętej rekolekcyjnej w niedzielę o 11.30. Będzie także dostępna na naszej stronie internetowej nauka ojca Andrzeja przed sobotnimi nabożeństwami  pokutnymi. Serdecznie zapraszamy.
  3. Dziś o 16.00 nie odbędzie się Msza Święta dla dzieci I – Komunijnych .
  4. W poniedziałek zdalne spotkanie grupy męskiej o 19.00. Link do spotkania podany jest w zakładce „wspólnoty – grupa męska”. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych mężczyzn.
  5. W środę o 19.00  zdalne spotkanie grupy „Galilea”. Link do spotkania podany jest w zakładce „wspólnoty – Galilea”. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych.
  6. W pierwszy piątek grudnia pójdziemy do chorych tylko na wyraźne życzenie i w nagłych wypadkach. Od 17 możliwość Spowiedzi Św. O 18 Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  7. Ze względów bezpieczeństwa zachęcamy, żeby równomiernie zajmować wszystkie przestrzenie naszego kościoła – również kaplicę boczną i chór.
  8. Od poniedziałku firma Majmax rozpoczyna realizację projektu wnętrza naszego Kościoła. Prace zostały podzielone na kilka etapów. Na początku wykonamy prace nad ujednoliceniem obu części Kościoła poprzez sklepienie kolebkowe i łuk tęczowy ora wykonanie okien w kaplicy bocznej.  Na naszej stronie internetowej znajdą się wizualizacje realizowanego projektu. Został on  zatwierdzony przez Metropolitalna Kurię Warszawską. Z góry serdecznie dziękuję za ofiary, jakie złożycie na ten cel.
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone