Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – I Niedziela Wielkiego Postu 21.02.2021

  1. Zapraszamy na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej po Mszy Świętej o 18.00 w piątki Wielkiego Postu, na nabożeństwo Gorzkich Żali zaś w Niedziele po Mszy Świętej o 9.30. Za udział w tych nabożeństwach można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. 
  2. Od dziś do środy 24 lutego w naszej Parafii przeżywamy nasze rekolekcje wielkopostne, które prowadzi o. Zbigniew Borkowski z Lichenia. W niedzielę Msze Święte wg porządku niedzielnego. Rekolekcjami będzie objęta również Msza dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania o 15.00. W poniedziałek i środę Msze Święte o 8.00, 10.00 i o 18.00. We wtorek dzień pokutny; spowiedź o 8.00, 10.00 i o 16.00. Dzieci w Szkole Podstawowej w Ładach będą uczestniczyły w zdalnej nauce rekolekcyjnej o 9.30 od poniedziałku do środy. We wtorek dzieci wraz z rodzicami zapraszamy od 16.00 do skorzystania z Sakramentu Pokuty. 
  3. Dziś Msza Święta o 15.00 dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy Świętej spotkanie w grupach. Prosimy o przybycie do kościoła o 14.50.
  4. Dziś „taca” przeznaczona na Seminarium Duchowne w Warszawie. 
  5. Kontynuujemy wizytę duszpasterską zwaną „kolędą”. W tym roku przybrała ona formę indywidualnych zaproszeń parafian, które w dalszym ciągu można przekazać albo poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej, bądź też telefonicznie, dzwoniąc na specjalny numer kolędowy umieszczony również na naszej stronie, lub też poprzez przekazanie formularza w kościele. Skorzystanie z jednej z tych form traktowane będzie jako wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dzięki uprzejmości sołtysów z naszych sołectw formularze te będą również dostępne u nich. Informacje o wizycie duszpasterskiej są również umieszczone w gablotach i na Facebookach sołectw. Po zakończeniu wizyt indywidualnych – dla osób, które z powodu epidemii obawiają się przyjąć taką wizytę – będzie możliwość uczestniczenia we Mszy Świętej kolędowej w wyznaczony dla danej miejscowości dzień. Specjalny numer kolędowy: 506 344 092.
  6. Serdecznie dziękuję Bogusiowi za wielką pomoc w odśnieżeniu terenu przy naszym kościele. 
  7. W najbliższą sobotę 27 lutego o 16.00 oraz w niedzielę 28 lutego również o 16.00 Msza Święta dla dla dzieci przygotowujących się do przyjęcia I Komunii Świętej.
  8. W poniedziałek o 19.00 zdalne spotkanie grupy męskiej, w środę zaś wspólnoty Galilea. serdecznie zapraszamy. W czwartek o 18.00 zapraszamy natomiast ministrantów. 
  9. W przyszłą niedzielę ogólnopolska zbiórka do puszek na rzecz dzieła pomocy misjonarzom „Ad gentes”.

Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone