Previous slide
Next slide

Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Szósta Niedziela Wielkanocna– 14.05.2023

  1. Biały tydzień od 15 maja w poniedziałek do 19 maja w piątek. Msze święte o godzinie 18.00.
  2. We wtorek Uroczystość św. Andrzeja Boboli, patrona Polski i metropolii warszawskiej, Msze Święte we wtorek o godzinie 8.00 i 18.00, serdecznie zapraszamy.
  3. W Najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  4. W piątek rozpoczęcie Nowenny do Ducha Świętego.
  5. W Najbliższą niedzielę o godzinie 18.00 Msza Święta dla kandydatów do sakramentu bierzmowania. Po Mszy świętej spotkanie w grupach. Serdecznie zapraszamy.
  6. W trzeci piątek miesiąca 19 maja po Mszy Świętej rozpoczniemy całonocną adorację Najświętszego Sakramentu. Zapisy na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy.
  7. Nabożeństwa Majowe w dni powszednie po Mszy Świętej, w niedzielę natomiast po Mszy Świętej o 09:30. Serdecznie zapraszamy. Zapraszamy też do śpiewania Litanii Loretańskiej przy naszych parafialnych kapliczkach.
  8. Od 1 do 6 sierpnia 2023 roku odbędą się Światowe Dni Młodzieży w Portugalii, w Lizbonie. Chcemy utworzyć grupę przy naszej parafii, dlatego też zapraszamy chętną młodzież w wieku od 14 do 35 roku życia do zapisania się w zakrystii.
  9. W tym roku po raz pierwszy w historii parafii, organizujemy rowerową grupę pielgrzymkową do Częstochowy. Pielgrzymka odbędzie się od 3 do 8 lipca. Włączymy się tym samym w 18 OGÓLNOPOLSKĄ PIELGRZYMKĘ ROWEROWĄ NA JASNĄ GÓRĘ. Wszystkich chętnych zapraszamy.
  10. Klub Honorowych Dawców Krwi PCK „Strażak” OSP Falenty Zaprasza wszystkich chętnych do oddania krwi na terenie parkingu przy Kościele św. Szczepana w Raszynie Ambulans pobierania krwi będzie w niedzielę dn. 14.05.2023r w godzinach od 9,00 -13,30. Potrzebny dowód osobisty i doby stan zdrowia.
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone