Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Objawienia Pańskiego 06.01.2022 oraz Niedziela – Święto Chrztu Pańskiego 09.01.2022

  1. W pierwszy piątek miesiąca Msza Święta ku czci Najświętszego Serca Jezusowego o godzinie 18.00. Od 17.00 spowiedź święta. Do chorych pójdziemy na prośbę lub w sytuacji zagrożenia życia.
  2. Od poniedziałku 10 stycznia rozpocznie się w naszej parafii wizyta duszpasterska zwana „kolędą”. Tak jak w ubiegłym roku wizytę można zamówić poprzez stronę internetową naszej Parafii lub telefonicznie albo też przez zgłoszenie w zakrystii. Pamiętajmy o wymiarze duchowym wizyty kolędowej – poprzez odwiedzenie przez kapłana sam Bóg nawiedza nasze domostwa.
  3. Z uwagi na wizytę kolędowa  wszystkie Msze Święte od poniedziałku do piątku będą sprawowane o 8 rano. Nie będzie Mszy Świętych popołudniowych w poniedziałek, środę i piątek o godzinie osiemnastej. Msze Święte w soboty o godzinie 18.00 pozostają niezmienione.
  4. W Niedzielę 16 stycznia Msza Święta dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania o godzinie 15.00. Po Mszy Świętej spotkanie w grupach z animatorami. Przypominamy o upływającym terminie dostarczenia zaświadczenia o Chrzcie Świętym kandydatów.
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone