OGŁOSZENIA PARAFIALNE –Uroczystość Trójcy Przenajświętszej  07.06.20

 

 1. Przypominamy, że dziś kończy się okres przyjęcia Komunii Wielkanocnej.
 2. Nabożeństwa Czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa – w dni powszednie po Mszy Świętej, w Niedziele po Mszy Świętej o 9.30.
 3. W świetle zmienionych przepisów nie ma już ograniczeń ilości osób w kościołach, w dalszym ciągu jednak wymagane jest zachowanie rygorów higienicznych. Od wczorajszej soboty ks. Kardynał Kazimierz Nycz odwołał dyspensę od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy Świętej.
 4. W czwartek 11 czerwca Uroczystość Bożego Ciała. Msze Święte w tym dniu o 8.00 i 10.00. Po Mszy Świętej o 10.00 rozpoczniemy procesję ulicą Miklaszewskiego do zakrętu i z powrotem. Pamiętajmy o zachowaniu rygorów higienicznych: założeniu maseczki i odkażaniu rąk. Prosimy również o nieparkowanie przy ul Miklaszewskiego na odcinku procesji.
 5. W naszej Świątyni niezależnie od nowych przepisów nadal utrzymujemy Msze Świętą Niedzielną o 18.00.
 6. W następne Niedziele Msze Święte. o 11.30 nie będziemy już transmitowali na żywo. 
 7. Dziś zapraszamy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania na Mszę Św. o godz. 15.00. Po Mszy  Świętej spotkanie w grupach z animatorami. Na spotkanie trzeba koniecznie przynieść dokumenty i informacje  konieczne do udzielenia Sakramentu Bierzmowania:
  1. zaświadczenie o swoim Chrzcie Świętym – osoby ochrzczone w naszej parafii podają tylko swoje imię i nazwisko oraz rok Chrztu Świętego;
  2. imię i nazwisko świadka bierzmowania oraz zaświadczenie od swojego ks. Proboszcza , że świadek może pełnić tę funkcję; jeśli świadek jest z naszej parafii potrzebna jest tylko krótka rozmowa z ks. Proboszczem
  3. Imię wybrane do Sakramentu Bierzmowania wraz z uzasadnieniem
  4. Dla osób z poza naszej parafii – zgoda Proboszcza miejsca zamieszkania
 8. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary, jakie złożyliście w ostatnia Niedziele miesiąca. „taca” wyniosła blisko 6 tysięcy złotych.
 9. Bardzo dziękuje Tomkowi Milczarkowi i Michałowi Gajewskiemu z firmy MGreen za piękne wykoszenie trawy i uporządkowanie terenu.
 10. Również serdecznie dziękuję rodzinie państwa Liwińskich z Lesznowoli: Robertowi, Renacie, Zuzi i Czarkowi za prace pielęgnacyjne zieleni i oczyszczenie kostki.

© 2021 by Parafia Św. Mateusza Ew. – Wykonanie i utrzymanie strony firma MAJ-KOM – serwisy internetowe