Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Previous slide
Next slide

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, 16.06.2019

  1. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Święte w tym dniu o 8.00 i o 10.00. Po ostatniej Mszy Świętej procesja ulicami Ład. Do udziału w procesji zapraszamy wszystkich parafian, ministrantów i bielanki. Udział we Mszy Świętej w tym dniu jest obowiązkowy.
  2. Spotkanie dla bielanek przed Bożym Ciałem we wtorek o 17.00.
  3. W ramach zakończenia roku duszpasterskiego zapraszamy do wzięcia udziału w 2- dniowej pielgrzymce 12 i 13 lipca trasą: Św. Lipka – Stoczek Warmiński – Orneta – Warmińska Jerozolima Gietrzwałd. koszt 230 zł. Zapisy w zakrystii.
  4. W naszym kościele zakończymy rok szkolny w środę podczas Mszy Świętej o 18. Serdecznie zapraszamy dzieci, rodziców oraz nauczycieli.
  5. W środę spotkanie modlitewne dorosłych o 19.00.
  6. Wiele radości doświadczyliśmy podczas uwielbienia prowadzonego przez naszą rodzinną scholę w czasie adoracji Najświętszego Sakramentu wczoraj po Mszy wieczornej. Dziękujemy tez Bogu za dar wspólnego ogniska , gdy mogliśmy cieszyć się swoją obecnością, jak również obecnością młodzieży z Ursynowa i naszych kandydatów do sakramentu bierzmowania. Szkoda, że tak mało naszych parafian odkrywa wartość adoracji Najświętszego Sakramentu.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej
  8. Muzeum Archidiecezji warszawskiej oraz Galeria Roi Dore zapraszają na wystawę „Apokalipsa” Durer-Lebenstein-Majka do 29 września.
  9. Zapraszamy mężczyzn na Trzecie Męskie Oblężenie Jasnej Góry 22 czerwca, które pozwala doświadczyć Bożego poruszenia w męskim kontekście. Szczegóły na stronie : oblezenie.mezczyzni.net

 

Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone