Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Previous slide
Next slide

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, 09.06.2019

 

  1. W dzisiejszą niedzielę kończy się Okres Komunii Wielkanocnej
  2. W poniedziałek święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła, a w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana
  3. W ramach zakończenia roku duszpasterskiego zapraszamy do wzięcia udziału w 2- dniowej pielgrzymce 12 i 13 lipca trasą: Św. Lipka – Stoczek Warmiński – Orneta – Warmińska Jerozolima Gietrzwałd. koszt 230 zł. Zapisy w zakrystii.
  4. W poniedziałek spotkanie grupy męskiej o 19.00.
  5. W środę spotkanie modlitewne dorosłych o 19.00.
  6. W czwartek spotkanie dla ministrantów o 18.30
  7. Zapraszamy w czwartek 13 czerwca na nabożeństwo fatimskie, które się rozpocznie Mszą Świętą o godz. 18.00
  8. W najbliższą sobotę, 15 czerwca, około godz. 20, organizujemy ognisko dla wszystkich wspólnot istniejących przy naszej parafii. Prosimy o zabranie dla siebie jedzenia i picia. Przed ogniskiem, jak w każdą sobotę, po Mszy św. o godz. 18, odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu i od godz. 19 uwielbienie ze śpiewem poprowadzonym przez naszą rodzinną scholę. Zarówno na adorację jak i na ognisko zapraszamy członków wspólnot, ale także wszystkich, którzy mają ochotę razem z nami w ten sposób spędzić czas. W trakcie spotkania będziemy przygotowywać się do obchodów Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Sobota, 15 czerwca – zapraszamy.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej
  10. Zapraszamy wszystkich mężczyzn, którzy chcieliby aktywnie spędzić czas, do nowej grupy sportowej. Wiek oraz umiejętności nie grają roli. Głównym propagowanym sportem będzie piłka nożna. Szczegółowe informacje oraz zapisy w zakrystii u Rafała – ceremoniarza.
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone