OGŁOSZENIA PARAFIALNE –V Niedziela Wielkiego Postu 29.03.20

 

  1. W miarę możliwości nasz kościół będzie otwarty w ciągu tygodnia, aby umożliwić indywidualną Adorację Najświętszego Sakramentu oraz Spowiedź Świętą. Dlatego też zwracam się z prośbą o zgłaszanie się osób chętnych do pełnienia dyżurów w kościele.
  2. Naszą pielgrzymkę do Wilna przenieśliśmy na 29-31 sierpnia.
  3. Dyżury naszego parafialnego oddziału Caritas w czwartki o 20.00 zostają odwołane, jednak stały dyżur telefoniczny jest nadal aktualny.
  4. Pomódlmy się za zmarłą parafiankę ś.p. Annę Kulik: „wieczny odpoczynek…”
  5. Najbliższa Niedziela to Niedziela Palmowa. Przeprowadzimy transmisję Mszy Św. 4 kwietnia (sobota) o 18.00 i w niedziele 5 kwietnia o godz. 11.30. Nie będzie poświęcenia palm.
  6. Dzisiejsza niedziela jest „niedzielą inwestycyjną”. Bóg zapłać  za ofiary, jakie złożycie na nasze konto parafialne.
  7. Najbliższy piątek to pierwszy piątek miesiąca. Od rana pójdziemy do chorych.
  8. Od środy 1 kwietnia do soboty 4 kwietnia z kościoła bł. Władysława z Gielniowa będziemy transmitować rekolekcje wielkopostne dla młodzieży. Codziennie o godz. 20:00 nauka rekolekcyjna, a w sobotę również różaniec i adoracja. Szczególnie zapraszamy na te rekolekcje młodzież przygotowującą się w naszej parafii do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania, która nie miała możliwości być  na rekolekcjach. Transmisja na YouTube Archidiecezji Warszawskiej:  YouTube Archidiecezji Warszawskiej<
  9. W czwartek 2 kwietnia przypada 15. rocznica śmierci Jana Pawła II, a w  środę 1 kwietnia 13 rocznica rozpoczęcia posługi kard. Kazimierza Nycza jako pasterza Archidiecezji Warszawskiej.

© 2021 by Parafia Św. Mateusza Ew. – Wykonanie i utrzymanie strony firma MAJ-KOM – serwisy internetowe