OGŁOSZENIA PARAFIALNE – VI Niedziela Wielkanocna 09.05.2021

  1. Za tydzień Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego, w piątek natomiast rozpoczynamy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. 
  2. Nabożeństwa majowe – w niedziele po Mszy Świętej o 9.30, w dni powszednie po Mszy Świętej. Serdecznie zapraszamy.
  3. Wczoraj dwóch naszych parafian: Boguś i Rafał otrzymali podczas Mszy Św. w świątyni opatrzności Bożej w Warszawie błogosławieństwo do pełnienia funkcji nadzwyczajnego szafarza Komunii Świętej. Wyrażamy z tego powodu wielką radość i życzymy owocnego pełnienia tej zaszczytnej funkcji.
  4. Kolejne spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się w niedzielę 23 maja o godzinie 15. Przypominamy, że do tego czasu trzeba zgromadzić i przynieść swoim animatorom odpowiednie dokumenty potrzebne do udzielenia sakramentu bierzmowania.
  5. Spotkania grup parafialnych wg ustalonego porządku.
  6. W Wigilię Zesłana Ducha Świętego 22 maja wieczorną Mszą Św. 0 18.00 rozpoczniemy modlitewne czuwanie.  Po Mszy Świętej przed Najświętszym Sakramentem poprowadzimy modlitwę uwielbienia połączoną z indywidualnym błogosławieństwem każdego z uczestników czuwania. Nasza Schola parafialna będzie współuczestniczyć śpiewem. 
  7. Pomódlmy się za naszego zmarłego parafianina śp. Jana Szulca. Msza Św. pogrzebowa odbędzie się w naszym kościele w poniedziałek o 12.00. „Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…”.

© 2021 by Parafia Św. Mateusza Ew. – Wykonanie i utrzymanie strony firma MAJ-KOM – serwisy internetowe