Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Previous slide
Next slide

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – X Niedziela Zwykła – 11.06.2023

  1. Dziś podczas każdej Mszy Świętej poświęcimy samochody oraz wszelkie pojazdy.
  2. We wtorek 13.06.2023 Msza Święta ku czci matki Bożej Fatimskiej o 18.00. Po Mszy Świętej procesja z figurą Matki Bożej wokół kościoła. Tego dnia nie będzie Mszy Świętej o godzinie 8.00 rano.
  3. Również w czwartek 15 czerwca Msza Święta o godzinie 18.00 zamiast Mszy Świętej o godzinie 8 rano.
  4. W piątek 16 czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, Msza Święta o godzinie 18.00. Z racji uroczystości można spożywać tego dnia pokarmy mięsne.
  5. Po Mszy Świętej w piątek wystawienie Najświętszego Sakramentu do godziny 7 rano w sobotę. Serdecznie zapraszamy na nocną adorację, można zapisać się na naszej stronie internetowej.
  6. Zapraszam na wycieczkę rowerową organizowaną przez Parafialny Zespół Caritas. Cieszmy się razem bliskością przyrody i spędźmy aktywnie czas w sobotę!

Trasa wycieczki liczy około 30 kilometrów i głównie prowadzi po drogach rowerowych. Będziemy mieli okazję podziwiać piękno naszej okolicy, delektować się świeżym powietrzem i cieszyć się towarzystwem naszych braci i sióstr.

Wyjeżdżamy spod kościoła, za tydzień w sobotę 17 czerwca o godzinie 10:00.

  1. Zapowiedzi: Damian Maksymilian Chmielewski, kawaler z parafii tutejszej i Magdalena Kieryło, panna z parafii świętego Klemensa Hofbauera w Warszawie – zapowiedź I. Kto by wiedział jakichkolwiek przeszkodach między wymienionymi proszony jest o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej.

 

Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone