Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XVII Niedziela Zwykła – 30.07.2023

  1. W tym tygodniu w poniedziałek i wtorek są jeszcze wolne intencje mszalne.
  2. W najbliższą niedzielę 6 sierpnia Święto Przemienienia Pańskiego. Msze Święte oczywiście według porządku niedzielnego.
  3. We wtorek 1 sierpnia podczas Mszy Świętej o godzinie 8 rano będziemy modlili się za poległych w Powstaniu Warszawskim z racji 79 rocznicy wybuchu Powstania.
  4. 2 sierpnia w środę podczas Mszy Świętej o godzinie 18.00 można uzyskać odpust Porcjunkuli, który był związany z maleńką kapliczką pod Asyżem, poświęconą Matce Bożej, w której często modlił się święty Franciszek i tutaj zakończył życie w 1226 roku. Dzisiaj odpust Porcjunkuli można zyskać we wszystkich kościołach parafialnych.
  5. W pierwszy piątek miesiąca 4 sierpnia spowiedź święta od godziny 17.00, o 18.00 zapraszamy na Mszę Świętą.
  6. W sobotę zakończyliśmy warsztaty muzyczne połączone z rekolekcjami dla naszej scholii rodzinnej parafialnej. „Bóg zapłać” za waszą modlitwę w tej intencji.
  7. Dzisiaj podczas Mszy Świętej o godzinie 18.00 usłyszymy scholę z Piaseczna. Podczas tej Mszy Świętej wraz z uczestnikami pielgrzymki rowerowej do Częstochowy będziemy dziękowali Bogu za ten wielki dar pielgrzymowaniu parafian z Piaseczna razem z naszymi parafianami. Po Mszy Świętej serdecznie zapraszamy uczestników pielgrzymki oraz wszystkich parafian do domu parafialnego na kawę i ciastko.
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone