Previous slide
Next slide

Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXI Niedziela Zwykła – 27.08.2023

 

  1. W tym tygodniu od poniedziałku do piątku są jeszcze wolne intencje mszalne.
  2. W najbliższą niedzielę – 3 września, o godzinie 11:30 Msza Święta Dożynkowa, podczas której poświęcimy wieńce dożynkowe oraz chleb. O 14.00 w Podolszynie Starym na boisku przy ulicy Dolnej rozpoczniemy drugą część dożynek „Sami Swoi”. Serdecznie zapraszamy.
  3. W niedzielę 10 września o 11:30 Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego, podczas której poświęcimy tornistry i przybory szkolne. Serdecznie zapraszamy dzieci zarówno ze szkoły w Ładach, jak i w Zamieniu, rodziców, Grono Pedagogiczne, Dyrekcje.
  4. Pierwszego września w pierwszy piątek miesiąca Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godzinie 18.00, od 17.00 spowiedź. Do chorych pójdziemy tego dnia od rana.
  5. W piątek, 1 września br. mija 84. rocznica wybuchu II wojny światowej. Podczas Mszy Św. będziemy modlili się  za poległych i pomordowanych w czasie wojny oraz o pokój w Ukrainie.
  6. W piątek, 1 września br. obchodzimy także Światowy Dzień Modlitw o Ochronę Świata Stworzonego. Z tej okazji orędzie papieża Franciszka, które zamieszczamy na naszej stronie internetowej.
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone