OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIX Niedziela Zwykła 17.10.2021

 1. Dziś Mszą Świętą o godzinie 15.00 rozpoczniemy przygotowanie kandydatów do sakramentu bierzmowania z klas pierwszych szkół średnich. Na to spotkanie zapraszamy również rodziców.
 2. Dzisiaj po Mszach Świętych rozpoczynamy zbieranie jednorazowych oraz rocznych wypominków za zmarłych w zakrystii i przy wejściu do kościoła.
 3. Dziś o godz. 11.00 w Archikatedrze Warszawskiej Msza Św. pod przewodnictwem kard. Kazimierza Nycza, która zainauguruje fazę diecezjalną synodu “Ku Kościołowi synodalnemu: komunia, uczestnictwo i misja”. Z każdej parafii uczestniczą w Synodzie trzy osoby świeckie, z naszej parafii również zostały wydelegowane trzy osoby.
 4. W naszej parafii działa już nowa szkoła w Zamieniu, przybywa dzieci w Szkole w Ładach, dlatego też szukamy chętnych do pracy w szkole nowych katechetów. Dla osób niemających wykształcenia katechetycznego jest możliwość w krótkim czasie uzyskania takiego wykształcenia na Akademii Katolickiej w Warszawie.
 5. W przyszłą niedzielę tacę na cele misyjne.
 6. We wtorek wspomnienie liturgiczne bł. ks. Jerzego Popiełuszki .
 7. W piątek 22 października wspomnienie św. Jana Pawła II.
 8. 29 października w piątek po Mszy wieczornej Różaniec dla dzieci, po którym procesja Wszystkich Świętych wokół kościoła z lampionami. Po procesji prezentacja świętych prze dzieci oraz słodka niespodzianka. Dlatego też prosimy rodziców i dzieci o przygotowanie odpowiednich strojów i wybór świętego. Serdecznie zapraszamy.
 9. Spotkanie dla ministrantów starszych odbędzie się w poniedziałek o godzinie 19.15 zaś dla kandydatów czwartek o 17.00, serdecznie zapraszamy.
 10. Dziś spotkanie Caritasu o godzinie 20.00 a dyżur w czwartek o 19.00.
 11. Spotkanie wspólnoty galilejskiej w środę o godzinie 19.00 w domu parafialnym. Wszystkich chętnych zapraszamy.
 12. Nasza schola rodzina spotyka się w piątki o godzinie 19.00. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

© 2021 by Parafia Św. Mateusza Ew. – Wykonanie i utrzymanie strony firma MAJ-KOM – serwisy internetowe