OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXIX Niedziela Zwykła, 20.10.2019

 

 1. Nabożeństwa różańcowe w naszej parafii. odprawiane są po Mszach Świętych w dni powszednie, w niedziele po Mszy Świętej o 9.30.
 2. Dzieci zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w poniedziałki i środy po Mszy Świętej o 18.00, przygotowaliśmy dla was specjalne niespodzianki.

 3. W poniedziałek spotkanie grupy męskiej, w środę – grupy modlitewnej dorosłych, w czwartek – ministrantów. Początek spotkań o 19.00, w piątek – scholii rodzinnej – serdecznie zapraszamy.

 4. Zapraszamy dziś kandydatów do Sakramentu Bierzmowania na spotkanie, które rozpocznie się Mszą Świętą o 15.00 w naszym kościele. Po Mszy Świętej spotkania w grupach SP w Ładach. Obecność obowiązkowa.

 5. Informujemy, że ruszyły zajęcia angielskiego przy naszej Parafii. Szkoła English Fun Club prowadzi zajęcia we wtorki oraz czwartki o godz. 15.00 – klasa 3, 16.00 – klasa 4-5 oraz 17.00 – przygotowanie do Egzaminu Ośmioklasisty. Istnieje możliwość stworzenia grup o 13.00 oraz 14.00 w miarę zapotrzebowania. Zapraszamy.

 6. Z okazji Dnia Papieskiego zebrano 1793 zł.

 7. Od zeszłej Niedzieli rozpoczęliśmy przyjmowanie intencji wypominkowych jednorazowych lub rocznych. Za zmarłych polecanych w rocznych wypominkach odprawiana będzie co miesiąc Msza Św. w pierwsze środy miesiąca oraz modlitwa w każdą Niedzielę przed Mszą o 8.00 lub 9.30. Za zmarłych polecanych w jednorazowych wypominkach modlimy się 2 listopada podczas Mszy Św. o 18.00 i procesji wypominkowej po Mszy.

 8. 26 października o 18.00 zapraszamy na kolejną Mszę Świętą, podczas której chcemy uwielbiać Jezusa i prosić Go o uzdrowienie naszych dusz i ciał. Każdy otrzyma indywidualne błogosławieństwo. W modlitwie będzie nam pomagała nasza schola rodzinna.

 9. 27 października po Mszy Świętej dla dzieci I Komunijnych o 16.00, na którą zapraszamy również inne dzieci i młodzież, odbędzie się w przebraniach pochód Wszystkich Świętych do SP w Ładach, a tam zapraszamy na Bal Wszystkich Świętych. W programie wiele atrakcji dla dzieci.

 10. Zapraszamy chętne dziewczynki od 3 do 8 klasy na I spotkanie bielanek w piątek 25 października o 19.00 na plebanii. Na spotkaniach będzie można dowiedzieć się o wielu ciekawych rzeczach, ale przede wszystkim lepiej poznać Pana Jezusa.

 11. Serdecznie dziękujemy rodzinie Państwa Krzycholików za wykonanie prac remontowych naszego ogrodzenia. Zapraszamy kolejne rodziny do pomocy w innych pracach przy kościele.

 12. Najbliższa niedziela to niedziele inwestycyjna. Kolejne wydatki związane są z zakupem płytek podłogowych i ich ułożeniem oraz z  zakupem kilkunastu par drzwi i ich montażem w domu parafialnym. W kościele natomiast planujemy – po wyborze najlepszego projektu wnętrza naszego kościoła – wkrótce rozpocząć prace związane z architektonicznym scaleniem dwóch różnych części naszego świątyni. Konieczne jest też na tym etapie rozpoczęcie prac związanych z wentylacją kościoła. Bóg zapłać za ofiary, które złożycie.

 13. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

© 2021 by Parafia Św. Mateusza Ew. – Wykonanie i utrzymanie strony firma MAJ-KOM – serwisy internetowe