Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXV Niedziela Zwykła – 24.09.2023 ODPUST PARAFIALNY

  1. Dziś nasz odpust parafialny świętego Mateusza Ewangelisty. Mszę Świętą odpustową będzie celebrował ksiądz Łukasz Przybylski, dyrektor wydziału katechizacji w Kurii Warszawskiej. Od 14 festyn odpustowy przed kościołem: gry i zabawy dla dzieci, dmuchańce. Prosimy parafian o przyniesienie ciast. O 15.00 rusza II Rajd Rowerowy św. Mateusza a od 16.30 zawody Hobby Horse. Zapisy na Rajd i Zawody od 14.00. Prosimy o zabranie na Rajd kamizelek odblaskowych i kasków.
  2. W piątek Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała. Zapraszamy na Mszę świętą o godzinie osiemnastej.
  3. 14 października w sobotę o godzinie piętnastej Msza Święta, podczas której ks. bp Rafał Markowski udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Serdecznie zapraszamy na tą uroczystość wszystkich parafian. W najbliższy piątek 29 września o godzinie 19.00 pierwsza próba liturgiczna dla kandydatów do sakramentu bierzmowania, druga próba liturgiczna 6 października również w piątek o godz. 19.00 i ostatnia próba liturgiczna – próba generalna – 13 października w piątek o godzinie 19.00. Spowiedź Święta 12 października w czwartek od godziny 18.00, połączona z czuwaniem modlitewnym przed Najświętszym Sakramentem.
  4. W tym tygodniu we wtorek, środę i w czwartek są jeszcze wolne intencje mszalne. Serdecznie zapraszamy do ich zamawiania.
  5. Dziś taca inwestycyjna, Bóg zapłać za złożone ofiary.
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone