Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Previous slide
Next slide

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVII Niedziela Zwykła – 08.10.2023

  1. Nabożeństwa różańcowe – w niedzielę po Mszy Świętej o 09:30, a w dni powszednie po Mszach Świętych. Dla dzieci nabożeństwo różańcowe w poniedziałki i środy po Mszy Świętej o 18.00. Serdecznie zapraszamy.
  2. W tym tygodniu w czwartek jest jeszcze wolna intencja mszalna.
  3. W piątek 13 października zapraszamy na nabożeństwo fatimskie po Mszy Św. o godzinie 18:00.
  4. 14 października w sobotę o godzinie piętnastej Msza Święta, podczas której ks. bp Rafał Markowski udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Serdecznie zapraszamy na tą uroczystość wszystkich parafian. W najbliższy piątek 13 października próba generalna liturgiczna o godz. 19.00. Spowiedź Święta 12 października w czwartek od godziny 18.00, połączona z czuwaniem modlitewnym przed Najświętszym Sakramentem.
  5. Spotkanie kandydatów na ministrantów w poniedziałek po Mszy Świętej, serdecznie zapraszamy.
  6. Spotkanie wspólnoty galilejskiej w czwartek o 19.00. Zapraszamy do dzielenia się doświadczeniami swojego życia w oparciu o Słowo Boże.
  7. Wszystkich pragnących wielbić Pana Boga przez śpiew dorosłych i dzieci zapraszamy serdecznie na próbę scholii w piątek o godzinie 19:00.
  8. Duszpasterstwo Młodych Świętego Szczepana zaprasza osoby w wieku od 19 do 35 roku życia do raszyńskiej wspólnoty akademickiej. Spotkania w każdy czwartek o godzinie 19.00 w Domu Parafialnym w Raszynie przy Alei Krakowskiej 6. Serdecznie zapraszamy.
  9. W przyszłą niedzielę, podczas kwesty przy kościołach i w miejscach publicznych, również i przy naszym kościele, będziemy mogli wesprzeć materialnie wyjątkowy, konsekwentnie budowany od 23 lat przez nas wszystkich „żywy pomnik” wdzięczności św. Janowi Pawłowi II. Niech udzielone w ten sposób wsparcie ubogiej młodzieży pragnącej zdobywać wykształcenie, będzie wyrazem naszego budowania cywilizacji życia i miłości, dlatego też w najbliższą niedzielę w naszym kościele – zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone