Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Previous slide
Next slide

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXXII Niedziela Zwykła, 10.11.2019

 

  1. Dziś kolejne spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 15.00. Obecność obowiązkowa.
  2. Dziś przeżywamy również XI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym w Sudanie.
  3. Jutro o godz. 9:00 w Świątyni Opatrzności Bożej: Uroczysta Msza św. z okazji Narodowego Święta Niepodległości, o godz 17:00 w Świątyni Opatrzności Bożej: Koncert pt. „Boże coś Polskę” w wykonaniu zespołu „Mazowsze”
  4. W środę – spotkanie grupy modlitewnej dorosłych, w czwartek – ministrantów, w piątek scholi rodzinnej. Początek spotkań o 19.00
  5. Można jeszcze złożyć intencje wypominkowe Za zmarłych polecanych w tych wypominkach odprawiana będzie co miesiąc Msza Św. w pierwsze środy miesiąca oraz modlitwa w każdą Niedzielę przed Mszą o 8.00 lub 9.30.
  6. 23 listopada o 18.00 zapraszamy na kolejną Mszę Świętą, podczas której chcemy uwielbiać Jezusa i prosić Go o uzdrowienie naszych dusz i ciał. Każdy otrzyma indywidualne błogosławieństwo. W modlitwie będzie nam pomagała nasza schola rodzinna.
  7. Filia klubu honorowych dawców krwi PCK „Strażak” przy OSP Falenty zaprasza wszystkich chętnych  do   oddania   krwi   na   terenie  parkingu przy kościele  św. Szczepana w Raszynie.   Ambulans pobierania krwi będzie  dziś w godzinach od 9 – 13,30,  potrzebny dowód osobisty i dobry stan zdrowia.
  8. Pomódlmy się za naszego zmarłego parafianina Tomasza Bogdana Druzd.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 

 

 

 

Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone