Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Previous slide
Next slide

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXXII Niedziela Zwykła – 12.11.2023

  1. Dziś o 18:00 Msza Święta dla kandydatów do sakramentu bierzmowania, po Mszy Świętej spotkanie w grupach. Serdecznie zapraszamy.
  2. Można już zamawiać intencje mszalne na przyszły rok.
  3. W dni powszednie chcemy wprowadzić dwie Msze Święte o godzinie 8:00 rano i o 18:00 po południu, dlatego też zachęcamy do zamawiania intencji mszalnych w ciągu tygodnia.
  4. Zbieramy jeszcze na wypominki roczne. Za zmarłych polecanych w tych wypominkach odprawiane są Msze Święte w pierwsze środy miesiąca, a ich imiona wyczytywane są w niedzielę przed Mszą Świętą o godzinie 8.00 lub 09:30.
  5. W ramach obchodów 38. ŚDM, który w wymiarze diecezjalnym jest świętowany w Niedzielę Chrystusa Króla Wszechświata zapraszamy do udziału młodzież w DIECEZJALNYM DNIU MŁODYCH ARCHIDIECEZJI WARSZAWSKIEJ, który odbędzie się w sobotę 25.11.2023, w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie na Wilanowie.
  6. W piątek 17 listopada po Mszy Św. o godzinie 18.00 rozpoczniemy nocną adorację Najświętszego Sakramentu do soboty o godzinie 7 rano. Z korzystajmy z tego czasu sam na sam z Panem Bogiem.
  7. Zapraszamy na dyżur Caritasu w czwartek o godzinie 19.00 osoby potrzebujące.

   

   

Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone