OGŁOSZENIA PARAFIALNE –22.02.2026 – I Niedziela Wielkiego Postu
Gościmy dzisiaj w naszej parafii księdza prof. Waldemara Cisło założyciela Fundacji Przyjaciel Misji. Rozpoczynamy również nabożeństwa wielkopostne. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej będziemy sprawowali po Mszy Świętej o 18.00 w piątki Wielkiego Postu, nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym zaś w Niedziele po Mszy Świętej o 9.30. Za udział w tych nabożeństwach można otrzymać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Podczas Wielkiego Postu rozpoczynamy też pielgrzymkę do 40 kościołów stacyjnych na terenie Warszawy. Najbardziej gorliwi pielgrzymi zostaną nagrodzeni. Główna nagroda to pielgrzymka do Rzymu. Szczegóły na naszej stronie internetowej. Dziś o godzinie 18.00 Msza Święta dla kandydatów do sakramentu bierzmowania oraz ich rodziców. Po Mszy Świętej zapraszamy kandydatów z rodzicami oraz wszystkich chętnych do uczestniczenia w kościele w Wieczorze Uwielbienia, w czasie którego każdy będzie mógł otrzymać indywidualne błogosławieństwo. Oprawę muzyczną przygotuje nasza