Previous slide
Next slide

Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

VI niedziela wielkanocna, 22.05.2022

  1. Za tydzień w Niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. W piątek rozpoczniemy w ramach nabożeństwa majowego Nowennę do Ducha Świętego.
  3. Zapraszamy młodzież na spotkanie w Lednicy w Noc Zesłania Ducha Świętego z 4 na 5 czerwca. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii.
  4. Dziś po każdej Mszy Św., Parafialny Zespół Caritas przeprowadzi zbiórkę pieniędzy do puszek, z przeznaczeniem na wsparcie i dalszą pomoc dla rodzin z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy do wsparcia tego dzieła i włączenie się do wzajemnej pomocy. W czwartek o 20.00 zapraszamy wszystkich potrzebujących na dyżur Caritas, na którym można otrzymać pomoc żywnościową, zaopatrzenie w środki higieniczne a także inne formy pomocy – w tym opiekę psychologiczną.
  5. 5 czerwca będziemy przeżywali Święto Dziękczynienia, które w tym roku będzie poświęcone dziękczynieniu za beatyfikację Stefana Kardynała Wyszyńskiego Prymasa Polski i Matki Elżbiety Róży Czackiej. Każda parafia zaproszona jest do wysłania delegacji na to Święto, dlatego też w zakrystii przyjmuję zgłoszenia od Was Najmilsi do uczestniczenia w delegacji naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.
  6. Spotkania Wspólnot wg porządku tygodniowego: ministrantów w poniedziałek o 19.15, w środę Wspólnoty Galilejskiej, w czwartek o 16.45 kandydatów i w piątek o 19.00 naszej Scholii Rodzinnej. Serdecznie zapraszamy.
  7. Zachęcamy do wpłat na zrzutka.pl na ukształtowanie prezbiterium oraz na podłogę w naszym kościele. Można dokonać wpłaty poprzez naszą stronę internetową. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary, jakie złożycie.
  8. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca. Składam serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary jakie złożycie.
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone