Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W środę 14.11.18 kolejne w naszej parafii WOW- warsztaty odnowy wiary. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do skorzystania z tej formy pogłębienia swojej wiary.
2. Nasza parafia dysponuje kilkoma biletami na dzisiejszy Koncert z okazji Dnia Niepodległości o godz. 17 w Świątyni Opatrzności Bożej.
3. Zapraszamy do lektury prasy katolickiej. W „Gościu Niedzielnym” o Kościele katolickim jako instytucji społecznej najsilniej jednoczącej Polaków ze wszystkich trzech zaborów, w „Niedzieli” prezydent Andrzej Duda specjalnie dla „Niedzieli” mówi o polskości, która przetrwała dzięki Kościołowi, w „Idziemy” m. In. jak papież Pius IX polskie zmagania o niepodległość skierował na właściwe tory.
4. W listopadzie są jeszcze wolne intencje mszalne w dni powszednie
5. Jeżeli pragniesz doświadczyć spotkania z Jezusem i otrzymać Nowe Życie – życie w doświadczeniu bliskości samego Boga, zapraszamy na WEEKENDOWE REKOLEKCJE ADWENTOWE – Kurs Nowe Zycie. Kurs oparty jest na wielu praktycznych przykładach i świadectwach osób świeckich, które prowadzą uczestników do decyzji wiary i pozwalają odkryć obecność Jezusa blisko nas. W czasie tych 2 dni będziesz mógł nawiązać lub odnowić swoją osobistą więź z Jezusem w mocy Ducha Świętego. Termin: 30 listopada – 02 grudnia 2018 (od p.t godz. 19:00 do niedz. godz. 13:00). Miejsce spotkań: SP w Ładach. Zapisy w zakrystii lub. Koszt 50zl na pokrycie materiałów i posiłków.
6. FILIA KLUBU HONOROWYCH DAWCÓW KRWI
PCK „STRAŻAK” PRZY OSP FALENTY ZAPRASZA WSZYSTKICH CHĘTNYCH DO ODDANIA KRWI NA TERENIE PARKINGU PRZY KOŚCIELE św. SZCZEPANA W RASZYNIE AMBULANS POBIERANIA KRWI BĘDZIE
DNIA 18.11.2018r. (NIEDZIELA) W GODZINACH OD 9 – 13,30
Potrzebny Dowód Osobisty i dobry stan zdrowia

Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone