Previous slide
Next slide

Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Dla Bierzmowanych

 1. W kwietniu, w czasie wielkanocnym, spotkamy się w czasie specjalnych rekolekcji dla kandydatów do sakramentu bierzmowania przeprowadzanych przez studentów ze Wspólnoty Galilea od 21 do 23 kwietnia.
  Piątek 18:00-21:00 (21.04) – na auli w Szkole Podstawowej w Ładach
  Sobota 10:00-16:00 (22.04) – na auli w Szkole Podstawowej w Ładach
  Niedziela 18:00 Msza (23.04) – spotkanie po Mszy Świętej w kościele
 2. Do końca maja wszyscy ochrzczeni poza naszą parafią zobowiązani są do przyniesienia swojego aktu chrztu świętego do kancelarii parafialnej (zakrystii).
 3. Również do końca maja proszę o wybór imienia do bierzmowania oraz świadka bierzmowania. Po dokonaniu wyboru proszę o podanie imienia oraz danych świadka. Można to uczynić w kancelarii parafialnej (zakrystii) po Mszach Świętych.
 4. Świadek spoza parafii powinien dostarczyć do końca maja zaświadczenie ze swojej parafii, że może być świadkiem bierzmowania. Jeśli świadek jest z naszej parafii świętego Mateusza Ewangelisty, wystarczy, że przyjdzie do zakrystii na krótką rozmowę z księdzem proboszczem.
 5. Wszyscy mieszkający poza naszą parafią powinni dostarczyć jak najszybciej zgodę swojego proboszcza na przygotowanie się i przyjęcie sakramentu bierzmowania w naszej parafii.
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone