Previous slide
Next slide

Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego 16.04.2023

 

  1. W piątek 21 kwietnia o 18.00 rozpoczną się rekolekcje dla kandydatów do sakramentu bierzmowania I tygodnia zakończył się o dwudziestej pierwszej. W sobotę potrwają od dziesiątej do szesnastej. Niedzielę natomiast zapraszamy na mszę świętą o godzinie osiemnastej i po mszy świętej zakończenie rekolekcji o 19:30. Rekolekcje poprowadzą studenci ze Wspólnoty Galilea.
  2. Spotkanie Bielanek w czwartek o godzinie 19.00, zapraszamy serdecznie wszystkie chętne dziewczynki.
  3. W trzeci piątek miesiąca, 21 kwietnia, rozpoczniemy o godzinie 19.00 nocną adorację Najświętszego Sakramentu do soboty o godzinie 7.00. Zapisy poprzez naszą stronę internetową. Serdecznie zapraszamy.
  4. Od 1 do 6 sierpnia 2023 roku odbędą się Światowe Dni Młodzieży w Portugalii, w Lizbonie. Chcemy utworzyć grupę przy naszej parafii, dlatego też zapraszamy chętną młodzież w wieku od 14 do 35 roku życia do zapisania się w zakrystii.
  5. W tym roku po raz pierwszy w historii parafii, organizujemy rowerową grupę pielgrzymkową do Częstochowy. Pielgrzymka odbędzie się od 3 do 8 lipca. Włączymy się tym samym w 18 OGÓLNOPOLSKĄ PIELGRZYMKĘ ROWEROWĄ NA JASNĄ GÓRĘ. Wszystkich chętnych zapraszamy. 

 

Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone