Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Previous slide
Next slide

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III Niedziela Wielkanocna 23.04.2023

  1. Zapraszamy wszystkich chętnych 6 maja w sobotę na wycieczkę rowerową do Zalesia Górnego, ale szczególnie osoby jadące na pielgrzymkę rowerową do Częstochowy. Zbiórka przed kościołem o godzinie 10.00.
  2. Od 1 do 6 sierpnia 2023 roku odbędą się Światowe Dni Młodzieży w Portugalii, w Lizbonie. Chcemy utworzyć grupę przy naszej parafii, dlatego też zapraszamy chętną młodzież w wieku od 14 do 35 roku życia do zapisania się w zakrystii.
  3. W tym roku po raz pierwszy w historii parafii, organizujemy rowerową grupę pielgrzymkową do Częstochowy. Pielgrzymka odbędzie się od 3 do 8 lipca. Włączymy się tym samym w 18 OGÓLNOPOLSKĄ PIELGRZYMKĘ ROWEROWĄ NA JASNĄ GÓRĘ. Wszystkich chętnych zapraszamy. 
  4. Najbliższa niedziela jest ostatnią niedzielę miesiąca, z góry składam serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary jakie złożycie.
  5. W naszej parafii miały miejsce ostatnio akty agresji: kradzież figurki Matki Bożej w Dawidach oraz zniszczenie figurki Matki Bożej w Zamieniu. Wczoraj poświęciliśmy figurkę Matki Bożej w Dawidach. Jesteśmy świadomi, że żadne akty agresji nie są w stanie wyrwać z naszych serc relacji z Panem Bogiem i Matką Bożą. Pomódlmy się za sprawców tych czynów. Zdrowaś Maryjo…
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone