Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Previous slide
Next slide

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV Niedziela Wielkanocna 30.04.2023

  1. 3 maja w środę Uroczystość NMP Królowej Polski. W tym dniu Msze Święte według porządku niedzielnego.
  2. 1 maja rozpoczynamy nabożeństwa majowe. W dni powszednie nabożeństwa będą się odbywały po Mszy Świętej, w niedzielę natomiast po Mszy Świętej o 09:30. Serdecznie zapraszamy. Zapraszamy też do śpiewania Litanii Loretańskiej przy naszych parafialnych kapliczkach.
  3. W pierwszy piątek miesiąca 5 maja od rana pójdziemy do chorych. Od 17.00 spowiedź, a od 18.00 Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. Zapraszamy wszystkich chętnych 6 maja w sobotę na wycieczkę rowerową do Zalesia Górnego, szczególnie zaś osoby jadące na pielgrzymkę rowerową do Częstochowy. Zbiórka przed kościołem o godzinie 10.00.
  5. Od 1 do 6 sierpnia 2023 roku odbędą się Światowe Dni Młodzieży w Portugalii, w Lizbonie. Chcemy utworzyć grupę przy naszej parafii, dlatego też zapraszamy chętną młodzież w wieku od 14 do 35 roku życia do zapisania się w zakrystii.
  6. W tym roku po raz pierwszy w historii parafii, organizujemy rowerową grupę pielgrzymkową do Częstochowy. Pielgrzymka odbędzie się od 3 do 8 lipca. Włączymy się tym samym w 18 OGÓLNOPOLSKĄ PIELGRZYMKĘ ROWEROWĄ NA JASNĄ GÓRĘ. Wszystkich chętnych zapraszamy. 
  7. Pomódlmy się za naszego zmarłego parafianina ś.p. Krzysztofa Okienczyca: „Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…”
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone