Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Previous slide
Next slide

Dwudziesta ósma niedziela zwykła, 09.10.2022

  1. W tym tygodniu w czwartek i piątek są jeszcze wolne intencje mszalne. Zachęcamy do ich zamawiania, albowiem Msza Święta jest najskuteczniejszą formą modlitwy.
  2. Nabożeństwa różańcowe w niedzielę po Mszy świętej o 09:30, w dni powszednie po Mszach świętych. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci w środę i piątek po Mszy świętej o 18.00. Serdecznie zapraszamy.
  3. W sobotę 15 października o 15.00 zapraszamy do domu parafialnego na pierwsze spotkanie grupy młodych małżeństw w ramach Wspólnoty Kościoła Domowego.
  4. W najbliższą niedzielę 16 października zapraszamy na Mszę Świętą dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej wraz z rodzicami na 16:00.
  5. Również w najbliższą niedzielę zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania z pierwszych klas szkół średnich wraz z rodzicami na Mszę Świętą na godzinę 11.30. Po Mszy Świętej wypełnienie ankiet oraz podział na grupy. Serdecznie zapraszamy.
  6. W czwartek 13 października zapraszamy czcicieli matki Bożej Fatimskiej na godzinę 18.00. W tym dniu nie będzie Mszy Świętej o godzinie 8 rano.
  7. W czwartek o 19.00 spotkanie grupy Galilejskiej. Serdecznie zapraszamy.
  8. W najbliższą niedzielę 44 rocznica wyboru papieża św. Jana Pawła II oraz zbiórka ofiar do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  9. W najbliższy czwartek o 20.00 zapraszamy wszystkich potrzebujących na dyżur Caritas, na którym można otrzymać pomoc żywnościową, zaopatrzenie w środki higieniczne a także inne formy pomocy – w tym opiekę psychologiczną. Po dyżurze o godzinie 20.30 odbędzie się spotkanie dla osób, które potrzebują rozmowy i wsparcia w trudnych chwilach swojego życia.
  10. W sobotę 15 października o godzinie 17.00 na plebanii odbędzie się spotkanie z 14-letnią niewidomą Dziewczynką z naszej parafii, która opowie, jak się zachować w towarzystwie osoby niewidomej – zapraszamy wszystkich chętnych którzy chcą dowiedzieć się więcej na ten temat.
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone