Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

XXVII Niedziela zwykła, 02.10.2022

  1. W tym tygodniu w poniedziałek, wtorek i piątek są jeszcze wolne intencje mszalne. Zachęcamy do ich zamawiania, albowiem Msza Święta jest najskuteczniejszą formą modlitwy.
  2. Rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, w niedzielę po Mszy świętej o 09:30, w dni powszednie po Mszach świętych. Nabożeństwo różańcowe dla dzieci w środę i piątek po Mszy świętej o osiemnastej. Serdecznie zapraszamy.
  3. W czwartek o 19.00 spotkanie grupy Galilejskiej. Serdecznie zapraszamy.
  4. Organizujemy parafialną pielgrzymkę szlakiem kościołów romańskich od 7 do 9 października (piątek – niedziela). Odwiedzimy między innymi Gniezno oraz Płock. W Gnieźnie przeżyjemy podróż do czasów Mieszka I, oraz początków Kościoła w Polsce, a także dynastii Piastów. W Strzelnie zobaczymy Rotundę świętego Prokopa, która jest jedną z najstarszych w Polsce romańskich Świątyń. W Płocku natomiast będziemy w miejscu, w którym siostra Faustyna Kowalska otrzymała od Jezusa polecenie namalowania obrazu z napisem: Jezu ufam Tobie. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej pielgrzymce, która z pewnością również przyczyni się do pogłębienia naszej wiary. Szczegółowy plan pielgrzymki podany jest na naszej stronie internetowej.
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone