Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Previous slide
Next slide

OGŁOSZENIA PARAFIALNE –11 Niedziela Zwykła   14.06.20

 

 1. Nabożeństwa Czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa – w dni powszednie po Mszy Świętej, w Niedziele po Mszy Świętej o 9.30.
 2. W świetle zmienionych przepisów nie ma już ograniczeń ilości osób w kościołach, w dalszym ciągu jednak wymagane jest zachowanie rygorów higienicznych. Kardynał Kazimierz Nycz odwołał już dyspensę od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy Świętej.
 3. W piątek 19 czerwca Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze Święte w tym dniu o 8.00 i 18.00, w sobotę zaś wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
 4. W naszej Świątyni niezależnie od nowych przepisów nadal utrzymujemy Msze Świętą o 18.00.
 5. Uwaga kandydaci do Sakramentu Bierzmowania: z końcem  czerwca upływa ostateczny termin dostarczenia dokumentów  i informacji  koniecznych do udzielenia Sakramentu Bierzmowania:
  1. zaświadczenie o swoim Chrzcie Świętym – osoby ochrzczone w naszej parafii podają tylko swoje imię i nazwisko oraz rok Chrztu Świętego;
  2. imię i nazwisko świadka bierzmowania oraz zaświadczenie od swojego ks. Proboszcza , że świadek może pełnić tę funkcję; jeśli świadek jest z naszej parafii potrzebna jest tylko krótka rozmowa z ks. Proboszczem
  3. Imię wybrane do Sakramentu Bierzmowania wraz z uzasadnieniem
  4. Dla osób z poza naszej parafii – zgoda Proboszcza miejsca zamieszkania.
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone