OGŁOSZENIA PARAFIALNE –XII Niedziela Zwykła   21.06.20

 

 1. W świetle zmienionych przepisów nie ma już ograniczeń ilości osób w kościołach, w dalszym ciągu jednak wymagane jest zachowanie rygorów higienicznych. Kardynał Kazimierz Nycz odwołał już dyspensę od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy Świętej.
 2. W środę 24 czerwca Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela. Msze Święte w tym dniu o 8.00 i 18.00.
 3. W najbliższy piątek 26 czerwca zapraszam wszystkich rodziców i dzieci oraz nauczycieli na Mszę Świętą o 8.00 z okazji zakończenia roku szkolnego.
 4. W najbliższą Niedzielę „taca inwestycyjna”. „Bóg zapłać” za ofiary, jakie złożycie.
 5. Bardzo serdecznie dziękuje za piękne sprzątnięcie i odkażenie naszego kościoła przez osoby z grupy sprzątającej z Ład, Zamienia i Dawid Bankowych.
 6. Uwaga kandydaci do Sakramentu Bierzmowania: do końca czerwca jest ostateczny termin dostarczenia dokumentów  i informacji  koniecznych do udzielenia Sakramentu Bierzmowania.
  1. zaświadczenie o swoim Chrzcie Świętym – osoby ochrzczone w naszej parafii podają tylko swoje imię i nazwisko oraz rok Chrztu Świętego;
  2. imię i nazwisko świadka bierzmowania oraz zaświadczenie od swojego ks. Proboszcza , że świadek może pełnić tę funkcję; jeśli świadek jest z naszej parafii potrzebna jest tylko krótka rozmowa z ks. Proboszczem
  3. Imię wybrane do Sakramentu Bierzmowania wraz z uzasadnieniem
  4. Dla osób z poza naszej parafii – zgoda Proboszcza miejsca zamieszkania.
 7. Pomódlmy się za naszego zmarłego Parafianina ś.p. Jana Makowskiego. Wieczne odpoczynek…

© 2021 by Parafia Św. Mateusza Ew. – Wykonanie i utrzymanie strony firma MAJ-KOM – serwisy internetowe