Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Previous slide
Next slide

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 27 Niedziela Zwykła 04.10.20

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 27 Niedziela Zwykła   04.10.20

  1. Rozpoczynają się Nabożeństwa Różańcowe. W naszej Parafii w niedziele Różaniec po Mszy Św. o 9.30. W dni powszednie po Mszy Świętej z wyjątkiem środy i piątku. W te dni zapraszamy na modlitwę różańcową o 17.00 szczególnie dzieci i oczywiście dorosłych. Po Różańcu możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu do Mszy Św. o 18.00. Dzieci za uczestnictwo w Nabożeństwach Różańcowych czekają nagrody. Nabożeństwa Różańcowe mają nas prowadzić do Jezusa, dlatego po Różańcu będziemy praktykowali chwilę adoracji w ciszy Najświętszego Sakramentu.
  2. W najbliższą niedzielę do naszej Parafii przybędzie na wizytację Jego Ekscelencja Ks. Biskup Michał Janocha. Po spotkaniu z radą duszpasterską i ekonomiczną o 10.30 Ks. Biskup będzie celebrował Mszę Świętą o 11.30. Po Mszy Świętej spotkanie ks. Biskupa ze wspólnotami działającymi w naszej Parafii.
  3. W poniedziałek o 18.00 spotkanie grupy męskiej. Zapraszamy wszystkich mężczyzn pragnących pogłębiać swoją wiarę we wspólnocie.
  4. W środę o 19.00 spotkanie grupy „Galilea”. Zapraszamy wszystkich pragnących w oparciu o Słowo Boże pogłębiać swoje życie duchowe.
  5. W środę zapraszamy na różaniec na 17.00 oprócz dzieci szczególnie członków kół różańcowych z naszej parafii. 
  6. W piątek o 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych do wielbienia Pana Boga przez śpiew, szczególnie zapraszamy rodziny z dziećmi.
  7. W najbliższą niedzielę zbiórka do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” przeznaczona na dofinasowanie nauki zdolnej i ubogiej młodzieży.
  8. Pomódlmy się za naszego  zmarłego  parafianina : ś.p. Tomasza Stachurskiego i naszą zmarłą parafiankę Janinę Porębską. Msza Św. pogrzebowa za ś.p. Tomasza odbędzie w naszej Świątyni w środę o 12.00, a za ś.p. Janinę również w środę 0 9.00.   Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone