OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 28 Niedziela Zwykła 11.10.20

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 28 Niedziela Zwykła   11.10.20

  1. Nabożeństwa Różańcowe. w naszej Parafii: w niedziele – po Mszy Św. o 9.30. W dni powszednie po Mszy Świętej, z wyjątkiem środy i piątku. W te dni zapraszamy na modlitwę różańcową o 17.00 szczególnie dzieci i oczywiście dorosłych. Po Różańcu możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu do Mszy Św. o 18.00. Dzieci za uczestnictwo w Nabożeństwach Różańcowych czekają nagrody. Nabożeństwa Różańcowe mają nas prowadzić do Jezusa, dlatego po Różańcu będziemy praktykowali chwilę adoracji w ciszy Najświętszego Sakramentu.
  2. Dziś naszą Parafię wizytuje Jego Ekscelencja Ks. Biskup Michał Janocha. Po spotkaniu z radą duszpasterską i ekonomiczną o 10.30 ks. Biskup będzie celebrował Mszę Świętą o 11.30. Po Mszy Świętej spotkanie ks. Biskupa ze wspólnotami działającymi w naszej Parafii. Ks. Biskup będzie również przewodniczył Mszy Świętej o 18.00. Jutro spotkanie z katechetami i dyrekcją Szkoły Podstawowej w Ładach
  3. Dziś zbiórka do puszek na Fundację “Dzieło Nowego Tysiąclecia” przeznaczona na dofinasowanie nauki ubogiej młodzieży. Ofiary można złożyć przy wyjściu z kościoła.
  4. W piątek o 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych do wielbienia Pana Boga przez śpiew, szczególnie zapraszamy rodziny z dziećmi.
  5. W najbliższą Niedziele 18 października o godz. 15.00  pierwsza Msza Święta dla kandydatów   do sakramentu Bierzmowania. Proszę również o przybycie rodziców. Po Mszy Świętej wypełnienie ankiety przez rodziców i kandydatów oraz podział na grupy.
  6. Bardzo dziękuje osobom z grupy porządkowej „Dolina Raszynki” za piękne wysprzątanie i odkażenie nasze Świątyni. Bardzo  dziękuję również Państwu Małgorzacie i Czesławowi Pawłowskim oraz Panu Hubertowi Zaraś za uzupełnienie i opracowanie naszej kroniki parafialnej.
  7. W najbliższą niedzielę  Światowy Dzień Misyjny. Taca w tym dniu przeznaczona na misje.
  8. Pomódlmy się za naszą zmarłą parafiankę Helenę Ochman. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

© 2021 by Parafia Św. Mateusza Ew. – Wykonanie i utrzymanie strony firma MAJ-KOM – serwisy internetowe