Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Previous slide
Next slide

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Druga Niedziela Zwykła 16.01.2022

  1. W naszej parafii trwa wizyta duszpasterska zwana „kolędą”. Tak jak w ubiegłym roku wizytę można zamówić poprzez stronę internetową naszej Parafii lub telefonicznie albo też przez zgłoszenie w zakrystii. Pamiętajmy o wymiarze duchowym wizyty kolędowej – poprzez odwiedzenie przez kapłana sam Bóg nawiedza nasze domostwa.
  2. Z uwagi na wizytę kolędową wszystkie Msze Święte od poniedziałku do piątku będą sprawowane o 8 rano. Nie będzie Mszy Świętych popołudniowych w poniedziałek, środę i piątek o godzinie 18.00. Msze Święte w soboty o godzinie 18.00 pozostają niezmienione.
  3. Dziś Msza Święta dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania o godzinie 15.00. Po Mszy Świętej spotkanie w grupach z animatorami. Przypominamy o upływającym terminie dostarczenia zaświadczenia o Chrzcie Świętym kandydatów.
  4. W poniedziałek spotkanie dla ministrantów godzinie 19:15, w czwartek zaś dla ministrantów – kandydatów o godzinie 17.00.
  5. Również w czwartek 20 stycznia spotkanie o 18.00 dla Bielanek. Serdecznie zapraszamy.
  6. Za tydzień 23 stycznia o 16.00 Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodziców. Serdecznie zapraszamy.
  7. Zapraszamy serdecznie na koncert kolędowy w wykonaniu chóru Vox Cordis z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego. Koncert odbędzie się w przyszłą niedzielę, po Mszy o godzinie 18:00. Serdecznie wszystkich zapraszamy!
  8. Trwają prace synodalne na poziomie parafii i diecezji. Nowością obecnego synodu jest wsłuchiwanie się w głos Ludu Bożego. Dlatego też na naszej stronie internetowej umieszczamy ankietę synodalną zawierającą pytania dotyczące naszej parafii i całego Kościoła. Zachęcamy do wypełnienia jej.
  9. We wtorek 18 stycznia rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  10. W przyszłą niedzielę przypada dziewiąta rocznica śmierci Prymasa Polski kardynała Józefa Glempa.

 

Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone