Previous slide
Next slide

Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Trzecia Niedziela Zwykła 21.01.2022

 1. W naszej parafii trwa wizyta duszpasterska zwana „kolędą”. Tak jak w ubiegłym roku wizytę można zamówić poprzez stronę internetową naszej Parafii lub telefonicznie albo też przez zgłoszenie w zakrystii. Pamiętajmy o wymiarze duchowym wizyty kolędowej – poprzez odwiedzenie przez kapłana sam Bóg nawiedza nasze domostwa.
 2. Z uwagi na wizytę kolędową wszystkie Msze Święte od poniedziałku do piątku będą sprawowane o 8 rano. Nie będzie Mszy Świętych popołudniowych w poniedziałek, środę i piątek o godzinie 18.00. Msze Święte w soboty o godzinie 18.00 pozostają niezmienione.
 3. W poniedziałek spotkanie dla ministrantów godzinie 19:15, w czwartek zaś dla ministrantów – kandydatów o godzinie 17.00.
 4. Spotkanie Wspólnoty Galilejskiej w środę o 19.00 scholi rodzinnej zaś w piątek o 19.00. Serdecznie zapraszamy.
 5. Dziś o 16.00 Msza Święta dla dzieci pierwszokomunijnych oraz ich rodziców. Serdecznie zapraszamy.
 6. Zapraszamy serdecznie na koncert kolędowy w wykonaniu chóru Vox Cordis z parafii Wniebowstąpienia Pańskiego. Koncert odbędzie się dziś, po Mszy o godzinie 18:00. Serdecznie wszystkich zapraszamy!
 7. Trwają prace synodalne na poziomie parafii i diecezji. Nowością obecnego synodu jest wsłuchiwanie się w głos Ludu Bożego. Dlatego też na naszej stronie internetowej umieszczamy ankietę synodalną zawierającą pytania dotyczące naszej parafii i całego Kościoła. Zachęcamy do wypełnienia jej.
 8. Parafialny Zespół Caritas zaprasza wolontariuszy oraz osoby chętne do przyłączenia się do zespołu na dzisiejsze zebranie o godz. 20:00.
 9. Parafialny Zespół Caritas wznawia czwartkowe dyżury. Będą się one odbywały co tydzień o godz. 20:00. Zapraszamy na nie osoby potrzebujące wsparcia materialnego i duchowego.
 • W najbliższą niedzielę taca inwestycyjna. Składam z góry serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary.
 • Na naszej stronie internetowej można już za pośrednictwem platformy zrzutka.pl składać ofiary na prace związane z wykonaniem podłogi w naszym kościele.
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone