Previous slide
Next slide

Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Czwarta niedziela zwykła, 30 stycznia 2022 r.

  1. W naszej parafii trwa wizyta duszpasterska zwana „kolędą”. Tak jak w ubiegłym roku wizytę można zamówić poprzez stronę internetową naszej Parafii lub telefonicznie albo też przez zgłoszenie w zakrystii. Pamiętajmy o wymiarze duchowym wizyty kolędowej – poprzez odwiedzenie przez kapłana sam Bóg nawiedza nasze domostwa.
  2. Z uwagi na wizytę kolędową wszystkie Msze Święte od poniedziałku do piątku będą sprawowane o 8 rano. Nie będzie Mszy Świętych popołudniowych w poniedziałek, środę i piątek o godzinie 18.00. Msze Święte w soboty o godzinie 18.00 pozostają niezmienione.
  3. W środę 2 lutego święto Ofiarowania pańskiego. W tym dniu Msza Święta o godzinie 18.00.
  4. Trwają prace synodalne na poziomie parafii i diecezji. Nowością obecnego synodu jest wsłuchiwanie się w głos Ludu Bożego. Zachęcamy do włączenia się w prace synodalne w naszej parafii. Dlatego też na naszej stronie internetowej umieściliśmy ankietę synodalną zawierającą pytania dotyczące naszej parafii i całego Kościoła. Ankieta w wersji papierowej jest także do zabrania z Kościoła. Od przyszłego tygodnia będzie w Kościele urna, do której będzie można wrzucić wypełnioną ankietę. Ankieta jest całkowicie anonimowa. Zbierać ją będziemy do końca lutego. Zachęcamy do jej wypełnienia.
  5. Dziś taca inwestycyjna. Składam z góry serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary.
  6. Na naszej stronie internetowej można już za pośrednictwem platformy zrzutka.pl składać ofiary na prace związane z wykonaniem podłogi w naszym kościele.
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone