Previous slide
Next slide

Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – II Niedziela Adwentu, 06.12.2020

  1. Zapraszamy na  Msze Święte Roratnie o 6.50 od poniedziałku do soboty. W dni powszednie nie będzie Mszy Świętych o 8.00 rano, o 18.00 pozostaną.
  2. Dziś kończymy nasze parafialne rekolekcje adwentowe, które w tym roku przybrały formę skróconą. Wczoraj był dzień pokutny. Przeprowadzimy transmisję „na żywo” Mszy Świętej rekolekcyjnej dziś o 11.30. Będzie także dostępna na naszej stronie internetowej nauka ojca Henryka przed sobotnimi nabożeństwami  pokutnymi. Serdecznie zapraszamy.
  3. Za tydzień 13 grudnia w niedzielę spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Rozpoczniemy Msza Świętą o 15.00, po której nastąpi spotkanie w grupach. Serdecznie zapraszamy. .Prosimy o przybycie do kościoła  najpóźniej o 14.50.
  4. Jak co roku zbieramy paczki dla potrzebujących w naszej parafii, które dołączymy do paczek Caritas na święta. Produkty będziemy zbierali do 16 grudnia, a można je składać do koszy umieszczonych koło wejścia Caritas.
  5. We wtorek 8 grudnia Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte o 6.50 i o 18.00.
  6. W poniedziałek zdalne spotkanie grupy męskiej o 19.00. Link do spotkania podany jest w zakładce „wspólnoty – grupa męska”. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych mężczyzn.
  7. W środę o 19.00  zdalne spotkanie grupy „Galilea”. Link do spotkania podany jest w zakładce „wspólnoty – Galilea”. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych.
  8. Ze względów bezpieczeństwa zachęcamy, żeby równomiernie zajmować wszystkie przestrzenie naszego kościoła – również kaplicę boczną i chór.
  9. Już od tygodnia firma Majmax prowadzi prace nad realizacją projektu wnętrza naszego Kościoła. Prace zostały podzielone na kilka etapów. Na początku wykonamy zadania związane z ujednoliceniem obu części Kościoła poprzez sklepienie kolebkowe i łuk tęczowy ora wykonanie okien w kaplicy bocznej.  Na naszej stronie internetowej są dostępne wizualizacje realizowanego projektu. Został on  zatwierdzony przez Metropolitalna Kurię Warszawską. Z góry serdecznie dziękuję za ofiary, jakie złożycie na ten cel.
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone