OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III Niedziela Zwykła 24.01.2021

  1. Dziś po Mszy Świętej o 9.30 Różaniec z rozważaniami kardynała Wyszyńskiego o obfite owoce jego beatyfikacji.
  2. Dziś również zapraszamy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania na Mszę Świętą o godz. 15.00. Po Mszy Świętej spotkanie w grupach. Prosimy o przybycie do kościoła o 14.50.
  3. Wizytę duszpasterską zwaną „kolędą” rozpoczniemy 1 lutego. W tym roku przybierze ona formę indywidualnych zaproszeń parafian, które będzie można przekazać albo poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej, bądź też telefonicznie, dzwoniąc na specjalny numer kolędowy umieszczony również na naszej stronie, lub też poprzez przekazanie formularza w kościele. Skorzystanie z jednej z tych form traktowane będzie jako wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dzięki uprzejmości sołtysów z naszych sołectw formularze te będą również dostępne u nich. Informacje o wizycie duszpasterskiej będą również umieszczone w gablotach  i  na Facebookach sołectw. Prosimy o przekazanie formularzy do 1 lutego. Po zakończeniu wizyt indywidualnych – dla osób, które z powodu epidemii obawiają się przyjąć taką wizytę – będzie możliwość uczestniczenia we Mszy Świętej kolędowej w wyznaczony dla danej miejscowości dzień. Specjalny numer kolędowy: 506 344 092 czynny od 10.00 do 20.00.
  4. Zachęcamy do nabycia gry planszowej związanej z postaciami Trzech Króli. Jest to gra, która świetnie może zaangażować całą rodzinę w wydarzenia ewangeliczne. Po grę zapraszamy do zakrystii.
  5.  W najbliższą niedzielę „taca” inwestycyjna. „Bóg zapłać” za ofiary, jakie złożycie. 
  6. W poniedziałek o 19.00 zdalne spotkanie grupy męskiej, w środę zaś wspólnoty Galilea. serdecznie zapraszamy.

© 2021 by Parafia Św. Mateusza Ew. – Wykonanie i utrzymanie strony firma MAJ-KOM – serwisy internetowe