Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

Previous slide
Next slide

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV Niedziela Zwykła 31.01.2021

  1. Wizytę duszpasterską zwaną „kolędą” rozpoczniemy 1 lutego. W tym roku przybierze ona formę indywidualnych zaproszeń parafian, które będzie można przekazać albo poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej, bądź też telefonicznie, dzwoniąc na specjalny numer kolędowy umieszczony również na naszej stronie, lub też poprzez przekazanie formularza w kościele. Skorzystanie z jednej z tych form traktowane będzie jako wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dzięki uprzejmości sołtysów z naszych sołectw formularze te będą również dostępne u nich. Informacje o wizycie duszpasterskiej będą również umieszczone w gablotach i na Facebookach sołectw. Prosimy o przekazanie formularzy w najbliższych dniach.  Po zakończeniu wizyt indywidualnych – dla osób, które z powodu epidemii obawiają się przyjąć taką wizytę – będzie możliwość uczestniczenia we Mszy Świętej kolędowej w wyznaczony dla danej miejscowości dzień. Specjalny numer kolędowy: 506 344 092.
  2. Bardzo dziękuję Sołtysom z naszych Sołectw za pomoc w przygotowaniu wizyty kolędowej, dziękuję serdecznie również Pani Sołtys Małgorzacie za przygotowania plakatu kolędowego.
  3. We wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego, Msze Święte w tym dniu o 8.00 i o 18.00.
  4. W najbliższy piątek 5 lutego do chorych pójdziemy na indywidualne zgłoszenie oraz w nagłych wypadkach. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź tego dnia od 17.00. O 18.00 Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa. 
  5. Zachęcamy do nabycia gry planszowej związanej z postaciami Trzech Króli. Jest to gra, która świetnie może zaangażować całą rodzinę w wydarzenia ewangeliczne. Po grę zapraszamy do zakrystii.
  6. Serdecznie dziękuję ekipie z Podolszyna Starego i Ład za rozebranie i uporządkowanie dekoracji Bożonarodzeniowej oraz sprzątnięcie w naszym kościele.
  7. W poniedziałek o 19.00 zdalne spotkanie grupy męskiej, w środę zaś wspólnoty Galilea. serdecznie zapraszamy. W czwartek o 18.00 zapraszamy natomiast ministrantów. 
  8. Pomódlmy się za naszego zmarłego parafianina ś.p. Zenona Kąckiego: „Wieczny odpoczynek…”.
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone