OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V Niedziela Zwykła 07.02.2021

  1. Kontynuujemy wizytę duszpasterską zwaną „kolędą”. W tym roku przybrała  ona formę indywidualnych zaproszeń parafian, które w dalszym ciągu można przekazać albo poprzez formularz zgłoszeniowy na naszej stronie internetowej, bądź też telefonicznie, dzwoniąc na specjalny numer kolędowy umieszczony również na naszej stronie, lub też poprzez przekazanie formularza w kościele. Skorzystanie z jednej z tych form traktowane będzie jako wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dzięki uprzejmości sołtysów z naszych sołectw formularze te będą również dostępne u nich. Informacje o wizycie duszpasterskiej są również umieszczone w gablotach i na Facebookach sołectw. Po zakończeniu wizyt indywidualnych – dla osób, które z powodu epidemii obawiają się przyjąć taką wizytę – będzie możliwość uczestniczenia we Mszy Świętej kolędowej w wyznaczony dla danej miejscowości dzień. Specjalny numer kolędowy: 506 344 092.
  2. W najbliższy czwartek 11 lutego Światowy Dzień Chorego.  Msza Święta z modlitwą  za chorych o 8.00. 
  3. Zachęcamy do nabycia gry planszowej związanej z postaciami Trzech Króli. Jest to gra, która świetnie może zaangażować całą rodzinę w wydarzenia ewangeliczne. Po grę zapraszamy do zakrystii.
  4. W poniedziałek o 19.00 zdalne spotkanie grupy męskiej, w środę zaś wspólnoty Galilea. serdecznie zapraszamy. W czwartek o 18.00 zapraszamy natomiast ministrantów. 

© 2021 by Parafia Św. Mateusza Ew. – Wykonanie i utrzymanie strony firma MAJ-KOM – serwisy internetowe