OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Święto Ofiarowania Pańskiego                       (IV Niedziela Zwykła) 02.02.20

 

  1. Zapraszamy na parafialna pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Ostrobramskiej 24 – 26 kwietnia. Pozostało kilka wolnych miejsc.
  2. 7 lutego I piątek miesiąca. Od rana pójdziemy do chorych wg ustalonego porządku. O 17.00 spowiedź, o 18.00 Msza Święta o Najświętszym Sercu Pana Jezusa.
  3. Od środy 5 lutego wracamy do zwykłego grafiku Mszy  Świętych w dni powszednie: we wtorki i czwartki o 8.00, w pozostałe dni o 18.00.
  4. W poniedziałek ostatni dzień wizyt duszpasterskich. Wszystkich, którzy jeszcze chcieliby przyjąć księdza z wizytą kolędową proszę o zgłoszenia do kancelarii parafialnej.
  5. Chcemy wyrazić ogromne podziękowania Wam, najmilsi, za owocne i pełne życzliwości spotkania kolędowe, wszystkim sołtysom naszych wsi za piękną koordynację kierowców, którzy ofiarnie zawozili księży na wyznaczone miejsca. Szczególnie w ostatnim okresie dziękuję Paniom Sołtys: Małgorzacie Brzezińskiej, Marii Brzezińskiej, Brygidzie Kozerskiej. Bardzo dziękuje Panom kierowcom, którzy z wielkim poświęceniem wozili księży, poświęcając niejednokrotnie  wiele godzin swojego cennego czasu: Panom Mateuszowi Hołowni, Dariuszowi Ochmanowi, Zbigniewowi Ochmanowi, Konradowi Liwińskiemu, Stanisławowi Leśniewskiemu, Ryszardowi Milczarkowi, i Krzysztofowi Grzegorzewskiemu. Gorące podziękowania kieruję do Pana Sołtysa Dawid Bankowych Grzegorza Bąka, który nie tylko koordynował kierowców, ale przede wszystkim układał plan kolędowy jako świetny znawca terenu naszej parafii. Mimo usilnych starań, żeby wizyty kolędowe kończyć do 21- nie zawsze się to udawało, za co przepraszamy. Teren naszej parafii jest bardzo zróżnicowany z dynamicznym wzrostem ilości mieszkańców. Kieruje również gorące podziękowania do ks. prof., który z wielkim poświęceniem przyjeżdżał do nas na wizyty kolędowe z Ursynowa.
  6. Dziś o 15.00 Msza Święta dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy Świętej spotkanie w grupach w szkole w Ładach.
  7. W środę spotkanie grupy modlitewnej dorosłych w ramach wspólnoty Galilea.
  8. Spotkanie dla ministrantów w czwartek o 19.15.
  9. Oto pismo Moderatora Kościelnej Służby Porządkowej TOTUS TUUS naszej archidiecezji – ks. prałata Marka Mętraka: 6lutego 2020 roku przypada 71. rocznica Ingresu do Archikatedry Warszawskiej Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Jak co roku Kościelna Służba Porządkowa Archidiecezji Warszawskiej TOTUS TUUS gromadzi się na Mszy Świętej o godz. 19.00 dziękując za posługę Prymasa Tysiąclecia i prosząc o błogosławione owoce jego beatyfikacji. Zwracamy się do Czcigodnych Księży Proboszczów o wydelegowanie ze swojej parafii mężczyzn, którzy są już w strukturach TOTUS TUUS, a także tych, którzy mogą włączyć się w posługę w trakcie przygotowań do beatyfikacji 7 czerwca br. i w czasie samej beatyfikacji  na Placu Piłsudskiego w Warszawie.”
  10. Pomódlmy się za zmarłych parafian: ś.p. Wiesława Kwaśnego i Marzenę Laskus: „wieczny odpoczynek…”

© 2021 by Parafia Św. Mateusza Ew. – Wykonanie i utrzymanie strony firma MAJ-KOM – serwisy internetowe