Parafia Św. Mateusza Ewangelisty w Dawidach Bankowych

OGŁOSZENIA PARAFIALNE –Trzecia Niedziela Adwentu 15.12.2019

 

  1. Zapraszamy wszystkie małżeństwa, które obchodzą swoją okrągłą rocznicę, do udziału we Mszy Świętej dziękczynnej za dar małżeństwa – w Niedzielę Świętej Rodziny 29 grudnia o godz. 11.30. Podczas Mszy Świętej nastąpi odnowienie przyrzeczeń małżeńskich oraz po Mszy wręczenie pamiątkowych dyplomów.
  2. Zapraszamy panów do nowo powstającej przy naszej parafii grupy ministrantów seniorów, którzy będą w niedzielę służyli podczas Mszy Św. o 9.30.
  3. W poniedziałek spotkanie grupy męskiej, w środę –modlitewnej dorosłych, w czwartek – ministrantów, w piątek scholi rodzinnej. Początek spotkań o 19.00
  4. 19 grudnia w czwartek o 16.00 chcemy wraz z parafialnym zespołem Caritas i grupą męską zorganizować Wigilię dla osób samotnych i nie tylko. Zapraszamy również do udziału  wszystkich, którzy chcieliby pomóc w zorganizowaniu tej Wigilii i śpiewaniu kolęd.
  5. Caritas zaprasza do przynoszenia darów do paczek świątecznych dla podopiecznych. W tym roku prosimy głównie o słodycze, kawę i herbatę oraz środki czystościowe.
  6. Caritas prowadzi sprzedaż świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Cena Świecy jak w latach ubiegłych 20 złotych. Oprócz ofiary na Caritas będzie również można złożyć ofiarę na naszą Wigilię Parafialną dla osób samotnych i nie tylko.
  7. jak kierować swoją płodnością w sposób naturalny ? Jak skutecznie odłożyć poczęcie bez stosowania antykoncepcji ? Jak pomóc w poczęciu w przypadku problemów z płodnością ? Na te i inne pytania można uzyskać odpowiedź podczas cyklu spotkań warsztatowych. Najbliższe spotkanie  21 grudnia o 11.00  w Sali Kurii Warszawskiej.
  8. W czwartek 19 grudnia odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu :„Myśląc z Wyszyńskim”. Tematem spotkania będzie: „Wyzwania i szanse współczesnej rodziny”. Spotkanie odbędzie się w Sali konferencyjnej Domu Arcybiskupów Warszawskich o godz. 18.00.
Scroll to Top
Menu główne --- Menu skrócone